Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ÖSS Günlüğüm..

+5
FETHİYE
ZeLiS
Zeynep
Şerife Yıldırım
Admine
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 7:09 pm

Hayat TAŞKIN demiş ki:
Günlük kitap okuyarark başlıyorum bi sayısal bi sözel olarak dersleri takip ediyorum eksik olduğum konuları video dersaneden gidermeye çalışıyorum 250 nın dan fazla soru çözmeye çalışıyorum tüm öss girecek arkadaşlara başarılar

Hmm Bende Son Zamnlarda Yeni Bi Çalışma Şekli Keşfettim Sözel Derslere Uygulamayı Düşünüyorum. İnş. Yarın Okula Gitmediğim İçin Yarın Uygulamaya Başlıyıcam Ve İnş. Faydasını Görürüm...=)

Konu Anlatırken Arkadan Kısık Sesle Müzik Açıcam Ve Ses Kayıdna Alıp Mp3'e Atıcam Bölece Yemek Yerken, Evi Toplarken, Okula Giderken Hem Ders Çalışmış Olucam Hemde Müzi Dinlemiş Olucam ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 827937 ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 827937 ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 827937 =)

Daha Denemediğim İçin Faydasını Görmedim Oyzden Tavsiye Etmiyorum..=)
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
Lakap : CiMCiMe

MesajKonu: Deneme vardı   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:18 pm

Bugün dersanede deneme vardı ona girdim sınavım güzeldi ve sızıntı dergisini okudum kültür açısından yararlı oluyor
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 07, 2009 7:55 pm

Bugün diger günlerden farklı olarak sanal dersane de çıkmış soruları çözdüm güzel bi site eksik konularıda ondan giderebilirsiniz konu da anlatıyor umarım yararlı olur... Başarılar GözKırpma
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 08, 2009 9:10 pm

Teşekkürler FETHİYE saol Açık Ağızlı Gülümsem
http://ossportal.forummum.com
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 09, 2009 2:34 pm

Sevgili kardeşim senin bu öss yolundaki gayretin duygulandırdı beni yani Şirin İnanıyorum başarılı olacaksın ki tüm kalbimle inanıyorum ama olmasa da ne kadar geyret gösterdiğini bilecem biraz daha gayret ve sabır
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 13, 2009 10:50 am

Teşekkür ederim ablacığım hakkımızda hayırlısı neyse onu göstersin allah
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 14, 2009 8:18 pm

Bügün balkonda bol bol pararaf sorusu çözdüm uzun zamandır pararaf çözmüyordum ama içeri girdiğimde ise baş ağrısından başka bişey yapamadım galiba balkon için erken
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 16, 2009 6:21 pm

Bugün kendimi aştım ilk defa tam 4 saat matemetik çalıştım tabi Uğur hocamın hakkını yememek lazım kitap okuyacaktım ama elimde güzel bi roman kalmadı artık bugünlük pararaf sorusunu fazla çözerek giderdim kolay gelsin arkadaşlar Allah yardımcımız olsun...
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 16, 2009 7:02 pm

Kitap Demişken Elimde Bi Kitap Var Ve Harika Gerçekten...
"AFRİKALI LEO" Mütiş Bi Yaşam Öyküsü... Herkese Tavsiye Ederim Rüyama Bile Girdi..=)
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 16, 2009 7:24 pm

Uzun zamandır ders çalışamıyordum hayatta kalmaya çalışan ablamın ve eniştemin yanında olmak oldukça zordu bugün çok iyi anladım sevdiklerimizi kaybetme korkusu bile insanın ruh halini olumsuz etkiliyor. Hayatımız bi sınav kolay değil zorlukların üstesinden gelmek.
Okulda da vermem gereken 5 sınav var bugün onlara çalıştım sevgilim kızmadan ben biraz da kitap okuyum en iyisi kolay gelsin arkadaşlar
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 17, 2009 11:16 am

kerem demiş ki:
Uzun zamandır ders çalışamıyordum hayatta kalmaya çalışan ablamın ve eniştemin yanında olmak oldukça zordu bugün çok iyi anladım sevdiklerimizi kaybetme korkusu bile insanın ruh halini olumsuz etkiliyor. Hayatımız bi sınav kolay değil zorlukların üstesinden gelmek.
Okulda da vermem gereken 5 sınav var bugün onlara çalıştım sevgilim kızmadan ben biraz da kitap okuyum en iyisi kolay gelsin arkadaşlar
Bu arada geçmiş olsun Kerem..Tekrar hoşgeldin aramıza Gülümseme
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 17, 2009 6:53 pm

Kankacığım seni tekrar aramızda görmek çok güzel geçmiş olsun
Zeynep kitab önerin için teşekkür ederim pazartesi günü ilk işim "AFRİKALI LEO" bulmak olacak
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 6:07 pm

kerem demiş ki:

Geçmiş Olsun Kerem Duyunca Çok Üzüldüm...
Bu Arada Sınavların İçinde Allah Kolaylık Versin=)
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 6:10 pm

FETHİYE demiş ki:
Kankacığım seni tekrar aramızda görmek çok güzel geçmiş olsun
Zeynep kitab önerin için teşekkür ederim pazartesi günü ilk işim "AFRİKALI LEO" bulmak olacak

Burda Olsaydın Ben Verirdim=) Yazarın İsmi Amin Maalouf
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 6:44 pm

Teşekkür ederim Zeynep yozgatta bulmaya çalışacağım artık arkadaşlarla kitap değiştirerek okuyoruz bi ara görmüştüm sanki pazartesi arkadaşlara soracağım olmadı kütüphaneden alırım çok sağol
Bilmiyorum bu durum sadece bende mi var deneme çözdükden sonra ders çalışamıyorum bugün med ÖSS deneme sınavını çözdüm ve kitap okudum kolay gelsim arkadaşlar...
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 19, 2009 6:37 pm

Çok teşekkürler arkadaşlar tekrar aranıza döndüğüm için bende sevindim zor günler geçirdim allaha şükür şu an iyiyiz
Hayat TAŞKIN
Aktif Üye
Aktif Üye
Hayat TAŞKIN

İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 20, 2009 11:56 am

Kerem aramıza hoş geldin tekrardan ama şikayet etmektem vazgeçmen gerekiyor kitap okumak kadar güzel bişey daha yok cimcimem "Afrikalı Leo" kitabı bende var istediğin an alabilirsin
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 20, 2009 4:59 pm

Kankacığım o durum hepimizde var ne kadar çalışsakta denemeden sonra ders çalışmak zorlaşıyor bende de var o durum yani çoğu arkadaşımda olduğu gibi bugün okulda deneme vardı ona girdim ve başka ders çalışamıyorum kitap okuyacağım şimdide
Hayat TAŞKIN
Aktif Üye
Aktif Üye
Hayat TAŞKIN

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 20, 2009 7:11 pm

Bugün rehber öğretmenimizin yaptığı üniversiteler hakkında genel bilgilere yer verilmiş olan slay gösteriyi izledikten sonra üniversite hakkında konuştuk sanki biz suçluymuşuz gibi konuşması moralımı bozdu bırakın ders çalışmak eve dair gitmek istemiyordum arkadaşlarla parkta oturtuk sohbet ettik son aylar çok önemli moralınızı bozacak durumlardan uzak durmak gerekiyormuş bunu anladım şimdi oturup ders çalışmam lazım bugünlük bu kadar farkı bişeyler yaptığımda yine yazarım
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 20, 2009 7:28 pm

Bugün sadece sayısal çalıştım sonrada Zeynep'ten aldığım II.Abdulhamit Han'ın Liderlik Sırları'nı okumaya başladım...Eee inş bundan sonrada kokolojiyi okurum,tam okuyodum Kübra elimden aldı Üzgün Hh
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 21, 2009 1:43 pm

Gece ders çalışmak daha güzel oluyormuş gece 3 kadar ders çalıştım genel tarama yaptım güzeldi şimdide merakla bekletiğim kitabı arkadaştan aldım ona başlayacağım başlamadan önce biraz şarkı dinleğim dedim o sırada da vakit kaybı olmasın diye forma göz gezdiriyorum hepinize kolay gelsin arkadaşlar...
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 23, 2009 1:09 pm

Hayat TAŞKIN demiş ki:
Kerem aramıza hoş geldin tekrardan ama şikayet etmektem vazgeçmen gerekiyor kitap okumak kadar güzel bişey daha yok cimcimem "Afrikalı Leo" kitabı bende var istediğin an alabilirsin

Hayat Sen Okudun Mu Kitabı?
Hayat TAŞKIN
Aktif Üye
Aktif Üye
Hayat TAŞKIN

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 24, 2009 4:19 pm

Evet zeynep okudum çok güzel bi kitap
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 24, 2009 7:55 pm

Zeynep elimdeki kitap bittikten sonra alıyorum senden onu GözKırpma Şirin
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 26, 2009 5:31 pm

Admine demiş ki:
Zeynep elimdeki kitap bittikten sonra alıyorum senden onu GözKırpma Şirin

Tamam Canım O Zamana da Uzun Bitirir Zaten =)

Beğenmenede Sevindim Hayat....

ÖSS Günlüğüm..
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki