Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ÖSS Günlüğüm..

+5
FETHİYE
ZeLiS
Zeynep
Şerife Yıldırım
Admine
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPerş. Şub. 26, 2009 4:45 pm

Arkadaşlar Öss'ye hazırlandığınız hergün neler yaptığınızı bizimle paylaşabilrisiniz.. :D
http://ossportal.forummum.com
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPaz Mart 15, 2009 6:35 pm

Anlaşılan kimse ÖSS'ye günü gününe hazırlanmıyor :P
Admine
Admin
Admin
Admine

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPaz Mart 15, 2009 7:47 pm

Şerife Yıldırım demiş ki:
Walla hocam hazırlanıyorum da yeterli olup olmadığı konusunda şüphelerim var.Mesela bugün fizik çalıştım ama keşke çalışmasaydım iice sinirlerim bozuldu :(
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPaz Mart 15, 2009 9:18 pm

Şimdi Bu Konu İle İlgili Güzel Bir Noktaya Değindiniz Öğretmenim Ama Benim Gibi Öğrencilerin Şekil A Olarak Kendimi Gösteriyorum (Disiplinin "D"sinden Bi Haber. )Doğuştan Disiplin Özürlü Öğrencilere Göe Bi Başlık Olduğuna İnanmadığım Cevap Yazmadım...

(Ama Bu Aralar Okuduğum Kitaptan Mıdır Bilinmez Kendimi Bu Disiplin Konusunda Gerçekten Düzeltmeye Çalışıyorum Ama Nafile En Son Ki Programımda İlk Etütünü 12 Dakika Fazla Yapmıştım Sonra Bi Dinleniyim Dedim Yrm Saat Olmuş Açık Ağızlı Gülümsem )

O Gün Çalışmam Gerektiğine İnandığım Derslere Belli Dağınıklık Çerçevesinde Çalışırım Yada Çalışmaya Çalırım Ama Fazlasını Yapmam Artiz )

Yani Burada Paylaşsam Yaptıklarımı Arkadaşlarımın Kısa Devre Yapma İhtimali Yüksek Olduğu İçin Herkesin Hayrına Susuyorum Açık Ağızlı Gülümsem
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptySalı Mart 17, 2009 3:35 pm

Olur mu öyle şey hocam tabi ki hazırlanıyoruz mesela bugun dersaneye gitcem yine:D Bu sayılır mı?:D
Admine
Admin
Admin
Admine

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptySalı Mart 17, 2009 3:36 pm

Sayılmaz DilÇıkarma
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyCuma Mart 20, 2009 5:38 am

Bence herkes günde ez kaç soru çözeceğini belirlemeli. Sonra konu dağılımları belli. Bu konuları bir sıralamaya koyup çalışmaya başlamalı. Sonra her konu soru çözerek pekiştirilmeli. Çok soru çözemeyen muhakeme yapamaz. O yüzden planlı çalışma çok önemli. Yani Zeliha'cım hergün dersaneye gitmek yeterli değil Gülümseme
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyCuma Mart 20, 2009 8:49 am

Beni hiç sevmiyosunuz zaten:(Küstüm Hocam.
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyCuma Mart 20, 2009 4:16 pm

Aşkolsun asıl insan sevdiği ile uğraşır yaaa GözKırpma
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
Lakap : CiMCiMe

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: PLANLI ÇALIŞILMIYOR   ÖSS Günlüğüm.. EmptyCuma Mart 20, 2009 8:53 pm

ÖSS' YE GÜNÜ GÜNÜNE ÇALIŞIYORUM AMA PLANLİ DEĞİL EKSİK OLDUĞUM KONULARA AĞIRLIK VERMEYE BAŞLADIM. KİTAP OKUMUYOR ÇOĞU ARKADAŞLARIM
KİTAP OKUMANIN GEREKSİZ OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR BENCE DOĞRU DEĞİL Bİ ARA KİTAP OKUMAYI BIRAKTIM O ZAMAN ANLADIM Kİ PARARAF SORULARINI İKİNCİ KEZ OKUMADAN ANLAMIYORUM BU YÜZDEN GÜNDE EN AZ YARIM SAAT KİTAP OKUYORUM.KONULARI TEKRAR EDEREK TEST ÇÖZMEYE BAŞLIYORUM. YANLIŞ ÇÖZDÜĞÜM SORULARA TEKRAR DÖNÜYORUM. GÜNDE EN AZ 250 SORU ÇÖZÜYORUM.SİZE GÜNÜ GÜNÜNE YAZMAK İSTERDİM AMA DEĞİŞEN BİŞEY OLMAYACAK O YÜZDEN DEĞİŞEN BİŞEY OLURSA TABİKİ PAYLAŞMAK İSTERİM. ÖSS YE GİRECEK TÜM ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR...
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyC.tesi Mart 21, 2009 9:06 pm

Aşkolsun asıl insan sevdiği ile uğraşır yaaa GözKırpma
Şaka Şaka Şirin
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyC.tesi Mart 21, 2009 9:07 pm

FETHİYE demiş ki:
ÖSS' YE GÜNÜ GÜNÜNE ÇALIŞIYORUM AMA PLANLİ DEĞİL EKSİK OLDUĞUM KONULARA AĞIRLIK VERMEYE BAŞLADIM. KİTAP OKUMUYOR ÇOĞU ARKADAŞLARIM
KİTAP OKUMANIN GEREKSİZ OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR BENCE DOĞRU DEĞİL Bİ ARA KİTAP OKUMAYI BIRAKTIM O ZAMAN ANLADIM Kİ PARARAF SORULARINI İKİNCİ KEZ OKUMADAN ANLAMIYORUM BU YÜZDEN GÜNDE EN AZ YARIM SAAT KİTAP OKUYORUM.KONULARI TEKRAR EDEREK TEST ÇÖZMEYE BAŞLIYORUM. YANLIŞ ÇÖZDÜĞÜM SORULARA TEKRAR DÖNÜYORUM. GÜNDE EN AZ 250 SORU ÇÖZÜYORUM.SİZE GÜNÜ GÜNÜNE YAZMAK İSTERDİM AMA DEĞİŞEN BİŞEY OLMAYACAK O YÜZDEN DEĞİŞEN BİŞEY OLURSA TABİKİ PAYLAŞMAK İSTERİM. ÖSS YE GİRECEK TÜM ARKADAŞLARIMA BAŞARILAR...
Size canı gönülden katılıyorum.Bugün yeni sistemde ilk denememizi olduk ve 45 sorunun 30 nerdeyse paragraf sorusuydu.Okuduğunu daha sağlıklı anlaman için gerçekten düzenli olarak kitap okumanın faydası çok büyük.Ayrıca uzun paragraflarda hemen uykun gelmiyor Gülümseme
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

İş/Hobiler : öğrenci

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: kız arkadaşımın payı büyük   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPaz Mart 22, 2009 7:09 pm

Ben sürekli matematik çözüyordum kız arkadaşım kızdı şimdi bi sayısal bi sözel olarak çalışıyorum. Önceleri hiç kitap okumuyordum şimdi en az 1 saat kitap okumaya vakit ayırıyorum. günü gününe yazmak isterdim internete fazla takılmıyorum kusura bakmayım... tşk
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPtsi Mart 23, 2009 8:14 am

kerem demiş ki:
Ben sürekli matematik çözüyordum kız arkadaşım kızdı şimdi bi sayısal bi sözel olarak çalışıyorum. Önceleri hiç kitap okumuyordum şimdi en az 1 saat kitap okumaya vakit ayırıyorum. günü gününe yazmak isterdim internete fazla takılmıyorum kusura bakmayım... tşk
İlgin için teşekkürler Kerem.Ama kız arkadaşını tanımak isteriz.Merak ettim şimdi Açık Ağızlı Gülümsem
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

Lakap : MuGuMe

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPtsi Mart 23, 2009 3:41 pm

ZeLiHa FaZLa MeRaK İİ DeĞiLDiR DilÇıkarma KeReM Onu Da ÜyE YaP Da TaNıŞaLıM Komik
Admine
Admin
Admin
Admine

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPtsi Mart 23, 2009 3:44 pm

kerem demiş ki:
Kız arkadaşınıda bekleriz. Gülümseme
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:16 pm

Evet Kerem arkadaşın dediği gibi sayısal ve sözeli arka arkaya çalışırarak daha verimli çalışabilirsiniz. Kitap okumanın önemini anlamanız çok güzel. Tavsiyelere devam Gülümseme
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: öss sınavı   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:48 pm

Bugün rehber öğretmenimin tavsiyesine uydum gerçekten çok faydalı oldu sizinlede paylaşmak istedim umarım sizede faydalı olur. 3 saatlık saat diliminde 30 türkçe 30 sosyal bilimler 30 matematik 30 fen bilimleri sorularınıu alarak çözmeye başladım sanki sınavdaymış gibi başından hiç kalmadım ve başka bişey ile uğraşmadım ben birinci bölümden sorunluyum tabi bu bölümlere göre değişiyor sizde sorunlu olduğunuz bölümden yapın 3 saat oturmak zor oluyor ama faydalı oluyor...
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:49 pm

Evet Kerem arkadaşın dediği gibi sayısal ve sözeli arka arkaya çalışırarak daha verimli çalışabilirsiniz. Kitap okumanın önemini anlamanız çok güzel. Tavsiyelere devam Gülümseme

Kitap Okuma Demişken Bu Sonki Sınavda Türkçe Bölümü Sanki Bana Her Soruda Kitap Okumadığımı Yüzüme Vurmaya Çalışıyodu!.. Dil Bilgisi Bile Paragraf Şeklinde Sorulur Mu Ya!
Her Ne Kadar Şaka Gibi Görünsede Bu Pazardan Beri Son Hız Kitap Okuyorum.. Utandım
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: KÜÇÜK Bİ TAVSİYE   ÖSS Günlüğüm.. EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:58 pm

Günde belli bi süre kitap okumanın faydaları saymakla bitmez kitap okumakta zorlanan arkadaşlara bi tavsiye ilgi duyduğunuz konularda kitap okumaya başlayın başladınız zaman gerisi geliyor önemli olan başlamak ...
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

İş/Hobiler : öğrenci

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: ÖSS SORULARI   ÖSS Günlüğüm.. EmptyÇarş. Mart 25, 2009 11:27 am

Bugün internetten daha önceden öss sınavında çıkmış olan soruları çözmeye karar verdim bakalım ne kadar faydalı olacak sizinle paylaşmak istedim trt 2 de söylemişlerdi hayatımız sınav diye bi program merak etiklerinizi soruyorsunuz bence faydalı bi program...
Hayat TAŞKIN
Aktif Üye
Aktif Üye
Hayat TAŞKIN

İş/Hobiler : Öğrenci

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: GÜNLÜK HEDEFİM   ÖSS Günlüğüm.. EmptyÇarş. Mart 25, 2009 12:27 pm

Günlük kitap okuyarark başlıyorum bi sayısal bi sözel olarak dersleri takip ediyorum eksik olduğum konuları video dersaneden gidermeye çalışıyorum 250 nın dan fazla soru çözmeye çalışıyorum tüm öss girecek arkadaşlara başarılar
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyÇarş. Mart 25, 2009 5:27 pm

Evet o programı bende birkaç kez izlemiştim çok güzel sizin için faydalı programları takip etmeniz takdire değer ee ne de olsa gençlik dizler peşinde Gülümseme
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:04 pm

Kitap okumanın faydalarını geçen denemedeki paragraf sorularında çok rahat gördüm.Teşekkürler şimdiye kadar okuduğum bütün kitaplar ÖSS Günlüğüm.. 734548 Açık Ağızlı Gülümsem
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

ÖSS Günlüğüm.. Empty
MesajKonu: Geri: ÖSS Günlüğüm..   ÖSS Günlüğüm.. EmptyÇarş. Mart 25, 2009 7:04 pm

ZeLiS demiş ki:
Kitap okumanın faydalarını geçen denemedeki paragraf sorularında çok rahat gördüm.Teşekkürler şimdiye kadar okuduğum bütün kitaplar ÖSS Günlüğüm.. 734548 Açık Ağızlı Gülümsem
Inş. Bende Paragraf Sorukarını Konusunda Çıtamı Bi Dahaki Sınava Yükselticem Çekici Türk Gülümsem Kitap Artı Konu Anlatımlarına Son Günlerde Epey Bi Ağırlık Verdim Doğru Mu Yapıyorum Bilmiyorum Bilmem Ama İnş. Faydasını Görürüm Kafası Karışmış Komik Mi?

ÖSS Günlüğüm..
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki