Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Öss'den Neden Korkuyoruz?

+13
kerem
FETHİYE
BlackAngel
a.s.l.ı.
Zeynep
Şerife Yıldırım
okyns
Dilan
eda_odaci
semiş
Admine
MeRWe
ZeLiS
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
eda_odaci

Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 21, 2009 6:07 pm

Zeliha demiş ki:
OOOOOOOOOOO Eda Odacı hosgeldin=) ÖZledin mi bizi:D Eda Abla düşüncelerini bizimle paylaştıgın için tesekkür ederiz=)
Kızlar bu başlıkta yazdıklarınızı şimdi okuyorum yazdıklarınıza o yüzden biraz geç cevap veriyorum. Özledim tabiyki yardımlarınız için burdanda teşekkür edeyim. Ufak bişey daha össden boşuna korkuyorsunuz Gülümseme
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 21, 2009 9:11 pm

eda_odaci demiş ki:
Zeliha demiş ki:
OOOOOOOOOOO Eda Odacı hosgeldin=) ÖZledin mi bizi:D Eda Abla düşüncelerini bizimle paylaştıgın için tesekkür ederiz=)
Kızlar bu başlıkta yazdıklarınızı şimdi okuyorum yazdıklarınıza o yüzden biraz geç cevap veriyorum. Özledim tabiyki yardımlarınız için burdanda teşekkür edeyim. Ufak bişey daha össden boşuna korkuyorsunuz Gülümseme
.
Belki de haklısındır....
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 21, 2009 9:12 pm

Şerife Yıldırım demiş ki:
Senin ne kadar yardım sever olduğunu biliyorum ben zaten...
Öyleyimdir huyum kurusun Artiz Açık Ağızlı Gülümsem
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: tek korkum   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 22, 2009 7:34 pm

Tek korkum öss de kız arkadaşımla beraber aynı üniversiteyi kazanamama
hatice_bjk
Aktif Üye
Aktif Üye
hatice_bjk

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 22, 2009 10:57 pm

kalpler bir olsun üniversitelr farklı olsa ne olucak Dil Çıkaran Gülümsem Gülümseme Açık Ağızlı Gülümsem
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 8:12 am

hatice_bjk demiş ki:
kalpler bir olsun üniversitelr farklı olsa ne olucak Dil Çıkaran Gülümsem Gülümseme Açık Ağızlı Gülümsem
Dil Çıkaran Gülümsem
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
Lakap : CiMCiMe

MesajKonu: Hayat Duymasın   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 3:53 pm

Kanka böyle dediğini hayat duymasın çok üzülür biliyorsun değil mi...
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 3:57 pm

kerem demiş ki:
Eğer sen kazanacağına gerçekten inanıyorsan ve tek korkun buysa bence hiççç korkma Gülümseme
http://ossportal.forummum.com
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:20 pm

İnsan ne olursa olsun geleceğini güvence altına almalı böylece hem kendi hayatında ayakta kalmayı bilir hem de sevdiklerini ayakta tutmasını bilir. Göz Kırpma
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

MesajKonu: Kankim biliyorum ama ne yapıyım   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:32 pm

Biliyorum hayat duyunca çok üzülür ama yeter bu kadar ayrı kaldığımız hattı değiştirmeseydin banane sen söyle
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

MesajKonu: çok doğru   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:38 pm

İnsan ne olursa olsun geleceğini güvence altına almalı böylece hem kendi hayatında ayakta kalmayı bilir hem de sevdiklerini ayakta tutmasını bilir.
Çok doğru bi söz ama kız arkadaşımla aynı üniversiteyi kazanmayı çok istiyor bana her şekilde destek oluyor. Kankim biliyor yardımlarını o yüzden söylenecek bişey yok kız kardeşinize benziyorsunuz konuşmalarınızla gerçekte bilemem tabi teşekkür ederim bu söz için...
Eda
Aktif Üye
Aktif Üye
Eda

İş/Hobiler : Web Programcılığı/Öğrenci

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:52 am

eda_odaci demiş ki:
Merhaba arkadaşlar bilmem hatırlarmısınız ama ben bilgisayar öğretmenliğinden eda ablanız Gülümseme . Öss sınavından dolayı baya dertli gördüm sizleri. Ben size bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum.
Öncelikle aşırı kaygıdan vazgeçin. Unutmayın ki kaygının aşırısı sınav stresini artırır.
Sınav sistemini kafanıza takmayın demeyeceğim çünkü önemli bi faktör ama bence kazanamamak içinde bir sebep değil. Her iki durumdada çalışmak zorundasınız size sadece soruların sunum şekli zamanı falan değiştirildi ki şunuda unutmayın bu sistem sizin önünüzü açacak bir sistem. Düşünsenize artık sadece bilgisayar öğretmeni olmak zorunda değilsiniz. yada sayısalcı olsanız bile hukuk seçme imkanınız var. Bence bu avantajları düşününce çalışmak daha kolay olur.
Şimdilik bu kadar... Kolay gelsin.

Paylaşımların için teşekkürler...
Hayat TAŞKIN
Aktif Üye
Aktif Üye
Hayat TAŞKIN

İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Hayat bize güzel bi ders verdi   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 12:21 pm

Kerem hayat bize güzel bi ders verdi korkun olmasın bizi ancak ölüm ayırır bunu unutma üniversite değil
teşekkür ederim cimcimem sana bu arada cimcime fethiye oluyor ben ona hiç ismiyle hitap etmem alışkanlık
öss den korkum yok kazanırsam emeklerimin karşılığını alırım kazanamazsam çalıştım ama olmadı der ve daha iyi hazırlanırım bir daha girerim sınava kısmet
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 6:01 pm

Wooooowwww Açık Ağızlı Gülümsem
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: KORKUM KALMADI   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:36 pm

ÖSS den korkmuyorum... Bugün dersane hocamızın dersanede olan bi arkadaşımızın babasıyla tanıştırması bize çok güzel bi ders verdi... Bundan 2 yıl önce kızı öss sınavına hazırlanıyormuş kız sürekli kazanamazsam millet ne der diyerek sürekli derse çalışıyormuş öss 1 gün kala kız ailesine öss kazanamama korkusuyla yaşayamam hakkınızı helal ettin diye bir not yazıyor ve gece kalkıp kendini asıyor annesi sabah kızı kaldırmaya geliyor kız odanın ortasında asılı aile yıkılıyor tabi kolay değil annesi üzüntüden kanser olmuş baba korkuyor bir evlatımı daha kurban veremem diye haykırıyordu kolay değil evlet acısı...
UNUTMAYIN kazanamama dünyanın sonu değil...
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

MesajKonu: UNUTMA   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 9:38 pm

Hayat acisiyle tatlısıyla geçiyor kafanı kaldırıp çevrene baktığında çok ders çıkartıyorsun keşkelerle değil belkilerle yaşamayı tercih etmek önemli olan
keşke dediğimiz hiç bi olay olmaz umarım teşekkürler kanki benimde öss den korkum kalmadı biliyorum hayat bizi ölüm ayırır ayhana allah sabır versin kolay değil yeri doldurulmuyor ...
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Kafana takma   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 9:48 pm

Bu devirde kafana tokadan ve şapkadan başka bişey takmayacaksın aslında neyse söylenecek bişey yok en iyisi susmak bazen susmak en iyisi...
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 09, 2009 2:38 pm

Bence de sus kardeşim bu espirinin miladı doldu Açık Ağızlı Gülümsem şimdi bana kızarsın sen ama ne yapayım dayanamadım neyse kızma bak ben gurbetteyim kıyamazsın değil mi
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 09, 2009 5:20 pm

o söz kereme özeldi ablacağım neden kızıyım sana kankam kaza yapmış zaten internete giremiyor haber alamıyoruz moralım bozuk kontor yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 09, 2009 7:49 pm

Haber alınca geçmiş olsun dileklerimizide iletirsin Fethiye'cm Gülümseme
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 10, 2009 5:27 pm

Tabi ki iletirim tşk Admine
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 12, 2009 2:27 pm

Haber aldın mı arkadaşından nasılmış benim de geçmiş olsun dileklerimi ilet...
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 12, 2009 6:04 pm

Haber aldım keremin durumu iyi ama ablasıyla eniştesinin durumu iyiye gitmiyormuş dualarınızı bekliyoruz. İletim ablacığım hepinize teşekkür ediyor inşallah en kısa zamanda ablası ve enişteside düzelir.
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 12, 2009 6:39 pm

FETHİYE demiş ki:
Haber aldım keremin durumu iyi ama ablasıyla eniştesinin durumu iyiye gitmiyormuş dualarınızı bekliyoruz. İletim ablacığım hepinize teşekkür ediyor inşallah en kısa zamanda ablası ve enişteside düzelir.
Tabiki Fethiye'cm dualarımız onlarla birlikte... Göz Kırpma Gülümseme
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

MesajKonu: Geri: Öss'den Neden Korkuyoruz?   Öss'den Neden Korkuyoruz? - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 13, 2009 11:19 am

Sağol Admine

Öss'den Neden Korkuyoruz?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki