Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hayalimdeki üniversitem =(

+11
nuray
FETHİYE
Şerife Yıldırım
NiLoSh xD
MeRWe
ZeLiS
Eda
kübraa
Zeynep
Dilan
Admine
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

Hayalimdeki üniversitem =( Empty
MesajKonu: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Şub. 24, 2009 9:22 pm

Herkesin okumak istediği,hedeflediği bi üniversite vardır.Benm hedefim Ankara Gazi Üniversitesi/Bilgisayar Öğretmenliği.İnş kazanırım... :(
http://ossportal.forummum.com
Dilan

Dilan

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyPerş. Şub. 26, 2009 4:51 pm

Bende Bursa Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliğini istiyorum :roll:

En son Dilan tarafından Perş. Şub. 26, 2009 5:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyPerş. Şub. 26, 2009 5:24 pm

Şöle Güzel, Havalı, Komik, Eğlenceli, Ve Kafa Hocalrı Olan Bi Uni

Tamam Tamam Şaka Bir Yana Bilgisayar Öğretmenliğini İsitiyorum Erz Hariç ve Yüksek Lisans Ve Sonrası İçinde Yanında Kalabileceğim İyi Bir Hocası Olsun (Siparişim Ne Zaman Gelicek Acaba ? =)

Çoook Çalışmam Lazım Çoook
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyPerş. Şub. 26, 2009 5:30 pm

Dilan demiş ki:
İnş inş bende Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliğini istiyorum :roll:

Uludağ Vayy Bee Büyük Oynuyoruz Dilan...
Dilan Arkadaşımızı Bu Büyük Cesaretinden Dolayı Alkışlayalım Lüfen... Bize Örnek Olduğun İçin Teşekkürler Canım Yerine Oturabilirsin (Oturda Çalış Sen=)
kübraa

kübraa

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyPerş. Şub. 26, 2009 5:33 pm

kazanabilirsem eğer :D karadeniz teknik üniversitesi ama tabi inşallah hayal olarak kalmaz :(
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyPerş. Şub. 26, 2009 7:21 pm

İnş bütün öğrenci arkadaşlarımız istediği üniversiteyi ve bölümü kazanır... Gülümseme
Dilan

Dilan

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 4:40 pm

tabi Zeynep ne sandın cnm biliyosun ben hayatımda hep büyük oynamışımdır...Hayalimde warlığım kadar büyük oldu hep :D :D
Eda
Aktif Üye
Aktif Üye
Eda

İş/Hobiler : Web Programcılığı/Öğrenci

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyC.tesi Mart 07, 2009 6:02 pm

Arkadaşlar ben mod yardımcısı benim hayalimdeki üniversite Atatürk üniversitesi.Bilgisayar öğretmenliği inşallah nasip olur da kazanırım
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Mart 10, 2009 1:09 pm

Benim düşlerini kurduğum üniversite:P Eskişehir Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Öğrt. ya da bilgisayarla ilgili herhangi bişi XD . Eskişehir tam da öğrenciler için bi şehir... Ahh Ah=)
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

Lakap : MuGuMe

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Mart 10, 2009 3:01 pm

Nie Eski Olduğundan Mı :P Böö İğrenç Bi Espiriydi Biliorum :D
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyC.tesi Mart 14, 2009 7:52 pm

Dilan demiş ki:
tabi Zeynep ne sandın cnm biliyosun ben hayatımda hep büyük oynamışımdır...Hayalimde warlığım kadar büyük oldu hep :D :D

Dilan Bu Aralar Bi Kitap Okuyorum Başka Bi Başlıkta Tavsiyesinide Yapmıştım Hatta "Yerim Seni Öss" Adlı Kitap Orada Hayallerin Ne Derece Büyük Olması Gerektiğinden Bahsediyo Bir Yerde Gerekten Çoook Şaşırdım Hayalerini En Uçta Hatta Hayal Edemiyeceğin Boyutta Büyük Olmasından Bahsediyo. Orda Yazar Avukatlığı Örnek Vermiş Diyoki "İşte Sen Avukat Mı Olmak İstiyorsun Hayalin Sadece Avukat Olmakla Kalmamalı DÜNYA'NIN EN İYİ AVUKATI OLMAK olmalı Muhakkak ki Sana İnanmayanlar Olucak Hatta Sana Farklı Hitaplarda Bulunucaklar Mesela Sen Bir Ortamın İçine Girince Alaylı Bir Şekilde Sana Aaa Bakın Dünyanın Bir Numaralı Avukatı Gelmiş Diyicekler Ve Sen Onu Alay Değil Gerçek Olarak Algılayıp "Evet Buyrun Hukuki Bir Sorun Mu Vardı" Diye Cevaplaman Hayallerine Kendini O Kadar Kaptırman Gerekir Belli Müddet Sonra Sen Ders Çalışma Sitilinden Tutta Yürüşüne Kadar Heşeyinle Değişeceksin Bi Zaman Sonra Belki Dünyanın En İyi Avukatı Olamıyıcaksın Ama Hiç Dava Kaybetmemiş Bir Avukat Olcaksın Kimbilir...." Felan Diyodu Birden Aklıma Sen Geldin Bence Bu Kadarla Yetinme Daha Fazlasıyla Yetinmeyi Dene Fakat Yinede Benim Fikrime Göre Düşmiyicek Şekilde... XD
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Mart 17, 2009 3:42 pm

Merve bi daha böle iğrenç espri yaparsan seninle bütün alakamı keserim haa! XD
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Mart 17, 2009 5:25 pm

Ne Yapayım Yanii Huyum Kurusun Senin Yanında Kala Kala Böle Oldumm :S
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Mart 17, 2009 5:25 pm

Pardon Sırıtmayı Unutmuşum Açık Ağızlı Gülümsem Açık Ağızlı Gülümsem Açık Ağızlı Gülümsem
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Mart 17, 2009 5:26 pm

Komik
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyCuma Mart 20, 2009 12:46 pm

MeRWe demiş ki:
Bak mesela bu da iğrenç bi espri DilÇıkarma sen benim hiç iğrenç espri yaptığımı duydun mu? Hı????
NiLoSh xD

NiLoSh xD

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyCuma Mart 20, 2009 2:58 pm

hayLimdeki üni. İsTanbuL Boğaziçi üniversitesi Hayalimdeki üniversitem =( 734548 tabi orayı tutturmam için ohooo... Kafası Karışmış
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyCuma Mart 20, 2009 3:19 pm

NiLoSh xD demiş ki:
hayLimdeki üni. İsTanbuL Boğaziçi üniversitesi Hayalimdeki üniversitem =( 734548 tabi orayı tutturmam için ohooo... Kafası Karışmış
Böle karamsar olma bence inanmak başarmanın yarısıdır demişler. GözKırpma
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyCuma Mart 20, 2009 4:11 pm

Ben hayalimdeki üniversite Ankara Gazi Bilgisayar Öğretmenliğ'ydi zamanında olamdı ama Atatürk Üniversitesinde okuduğuma da hiç pişman olmadım ve çok güzel geçti yıllarım hem eğitim adına hem arkadaşlık adına hem de...
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
Lakap : CiMCiMe

MesajKonu: TÜM ÜNİVERSİTELER GECE OLSUN   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyCuma Mart 20, 2009 9:06 pm

GECE EĞİTİM VEREN. ÖĞRETMENLERİMİZLE ARKADAŞ GİBİ OLDUĞUMUZ. AYRIM YAPILMAYAN Bİ ÜNİVERSİTEDE OKUMAK GÜZEL OLURDU. AMA İMKANSIZ... Sorry
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyC.tesi Mart 21, 2009 9:03 pm

Şerife Yıldırım demiş ki:
Ben hayalimdeki üniversite Ankara Gazi Bilgisayar Öğretmenliğ'ydi zamanında olamdı ama Atatürk Üniversitesinde okuduğuma da hiç pişman olmadım ve çok güzel geçti yıllarım hem eğitim adına hem arkadaşlık adına hem de...
Yaa Hocam burada okuyan bazı öğrenciler sevmiyo burayı.Ama siz sevmişsiniz ne güzel:D
nuray

nuray

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Mart 24, 2009 1:03 pm

benm hayalimdeki üniv...izmir/9 eylül üniv..Açık Ağızlı Gülümsem Açık Ağızlı Gülümsem
^^çok uçtuğumun farkındayım ama ne demişler hedefini daima yüksek tut ^^ Komik
ŞeymaNur

ŞeymaNur

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptySalı Mart 24, 2009 1:15 pm

Benim hayalimdeki üniversite her öğrencinin hayallerini süsleyen HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ. Burada TIP FAKÜLTESİNİ okumayı çok isterim ama bunun olacağını hiç sanmıyorum. Cry
Eda
Aktif Üye
Aktif Üye
Eda

İş/Hobiler : Web Programcılığı/Öğrenci

MesajKonu: Geri: Hayalimdeki üniversitem =(   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:34 am

MeRWe demiş ki:

Öyle benim esprilerimle iltifat almaya benzemiyor dimi Gülümseme
Hayat TAŞKIN
Aktif Üye
Aktif Üye
Hayat TAŞKIN

İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Konya   Hayalimdeki üniversitem =( EmptyÇarş. Mart 25, 2009 12:02 pm

Hayalımdaki üniversite konya selçuk hayırlısı

Hayalimdeki üniversitem =(