Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz??

+9
Halime
KüpRa (:
Dilan
semiş
ZeLiS
Eda
kübraa
Zeynep
Admine
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Çok İyi
Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Vote_lcap21%Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 21% [ 3 ]
İyi
Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Vote_lcap50%Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 50% [ 7 ]
Çok Kötü
Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Vote_lcap21%Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 21% [ 3 ]
İşim Olmaz=)
Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Vote_lcap7%Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14

YazarMesaj
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz??   Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 29, 2009 11:46 am

Sistemin iyi mi kötü mü olduğunu bilmiyorum ama artık çalışan değil çok çalışan kazanıcak.
Gizem

Gizem

İş/Hobiler : Bilişim Teknolojileri-Web Programcılığı

Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz??   Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz?? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 2:49 pm

Her sene yeni bi sistem geliştiriyolar ama her sistemde yerine oturamıyo oturamaz da çünkü böyle bi eğitim sistemi olamaz bence sistemden çok baştakileri ve eğitim programının değiştirilmesi şart..ezbercilikle öss kazanılır fakat başarılı
olunamaz...
çok doldum ondan böyle yazdım Açık Ağızlı Gülümsem
bir de imam hatip lisesinin önü açılıcak die yapılan değişikler biz meslek lisesi öğrencilerinin haklarını ellerinden alıo bi ayrıcalığımız kalmıo....

2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Forumumuzu Nasıl Buldunuz=)
» --YeNi SisTeM HakKınDa MerAk EtTiKleRiMiZ--
» Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?!