Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?!

3 posters
YazarMesaj
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?! Empty
MesajKonu: Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?!   Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?! EmptyÇarş. Mart 25, 2009 9:49 am

Ben Hem Lise 3 Hem de Yeni Sistem Öğrencisiyim Ve Yeni Sistem Beni Gerçekten Çok Korkutuyor Ben 2010 Yılının Öss Şampiyonu Olmayı Hedeflerken Yeni Sistemde Beni Nelerin Beklediğini Bilmemek Çok Yıpratıyor! Mutsuz Bir Grup İnsanın Eline Harita Verilmeden Issız Bir Ormana Yollanıpta Ordan İlk Hiç Zarar Görmeden Çıkmaya Benziyor Dediğim Ki Ben Bir Meslek Lisesi Öğrencisi Olarak O Öğrencilerin/İnsanların İçinde En Güçsüz Konumda Bulunuyorum! 8|
Ve Çevremdekileri Bunu Yapabileceğime İnandıramıyorum Bazen Aklımdan Gerçekten Ya Olamazsam Yaa Kendimi Ispatlıyamazsam Napıcam Soru Diye Düşünmeye Başladım Ve Bu Benim Derse Motivasyonumu Çok Etkiliyor Dikkatimi Toplıyamıyorum! Bir Meslek Lisesi Olarak Kendimi Külkedisi Gibi Hissediyorum Belkide Önceki Sistem Daha İyiydi Sadece Bölüm Biri Çözerek Kendim Gibiler Arasından Birinci Çıkıcaktım... Peki Şimdi?! Fen Lisesi,Öğretmen Lisesi Anadolu Lisesi Gibi 3 Yıldır Matematik Fizik Meslek Lisesi Tabiri İle Kültür Derslerini (Benim Alamadığım Dersleri) Alıp Bu Sınava Her Yönden Donanımlı Bir Şekilde Gelmiş Olucaklar Ben Onları Nasıl Sollıyıcam Soru Cry Huh 8|
Bunları Düşünmekten Kendimi Alakoyamıyorum Ne Yazık Ki! Bu Korkularımın Önüne Nasıl Geçebilirim? Soru

Şimdiden Teşekkürler Yardımcı Olacağınıza İnanıyorum...

Hayat TAŞKIN
Aktif Üye
Aktif Üye
Hayat TAŞKIN

İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: baştan yenilgiyi kabul etmiş olursun   Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?! EmptyÇarş. Mart 25, 2009 11:59 am

Yeni sistemden korkarsan baştan yenilgiyi kabul etmiş olursun kazanamazsan bile dünyanın sonu değil allah yardımcımız olsun
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

MesajKonu: Geri: Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?!   Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?! EmptyÇarş. Mart 25, 2009 5:48 pm

Zeynep demiş ki:
Ben Hem Lise 3 Hem de Yeni Sistem Öğrencisiyim Ve Yeni Sistem Beni Gerçekten Çok Korkutuyor Ben 2010 Yılının Öss Şampiyonu Olmayı Hedeflerken Yeni Sistemde Beni Nelerin Beklediğini Bilmemek Çok Yıpratıyor! Mutsuz Bir Grup İnsanın Eline Harita Verilmeden Issız Bir Ormana Yollanıpta Ordan İlk Hiç Zarar Görmeden Çıkmaya Benziyor Dediğim Ki Ben Bir Meslek Lisesi Öğrencisi Olarak O Öğrencilerin/İnsanların İçinde En Güçsüz Konumda Bulunuyorum! 8|
Ve Çevremdekileri Bunu Yapabileceğime İnandıramıyorum Bazen Aklımdan Gerçekten Ya Olamazsam Yaa Kendimi Ispatlıyamazsam Napıcam Soru Diye Düşünmeye Başladım Ve Bu Benim Derse Motivasyonumu Çok Etkiliyor Dikkatimi Toplıyamıyorum! Bir Meslek Lisesi Olarak Kendimi Külkedisi Gibi Hissediyorum Belkide Önceki Sistem Daha İyiydi Sadece Bölüm Biri Çözerek Kendim Gibiler Arasından Birinci Çıkıcaktım... Peki Şimdi?! Fen Lisesi,Öğretmen Lisesi Anadolu Lisesi Gibi 3 Yıldır Matematik Fizik Meslek Lisesi Tabiri İle Kültür Derslerini (Benim Alamadığım Dersleri) Alıp Bu Sınava Her Yönden Donanımlı Bir Şekilde Gelmiş Olucaklar Ben Onları Nasıl Sollıyıcam Soru Cry Huh 8|
Bunları Düşünmekten Kendimi Alakoyamıyorum Ne Yazık Ki! Bu Korkularımın Önüne Nasıl Geçebilirim? Soru

Şimdiden Teşekkürler Yardımcı Olacağınıza İnanıyorum...

Zeynep sen iki gündür taktın zaten noluyo canım ya yıpratma kendini bu kadar.Elinden geleni yap sen gerisi Allah'a kalmış.Herşeyin hayırlısı yani üzme kendini bu kadar Sorry
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Geri: Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?!   Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?! EmptyÇarş. Mart 25, 2009 7:44 pm

Şimdilik İki Günlük Görünüyo Ama İlerde Aylar Olucak (Ama Yıllar Olmıyıcak Allah'ın İzniyle=)
Galiba Haklısınız Elimden Geleni Yapmaktan Başka Yapabileceğim Bişi de Yok Sorry
En Fazla Tevekkül Edebilirim....

Yeni Sistemde Ben Değilde Öss Beni Yerse?!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz??
» --YeNi SisTeM HakKınDa MerAk EtTiKleRiMiZ--