Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İlk İtirafname!.

+9
FETHİYE
a.s.l.ı.
NagiHaN
Şerife Yıldırım
mlksrhn
Gizem
ZeLiS
Admine
Zeynep
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
@yşee
Aktif Üye
Aktif Üye
@yşee

İlk İtirafname!. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İlk İtirafname!.   İlk İtirafname!. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 28, 2009 5:49 pm

Kopya çekmekte güzel bişey aslında ben bişe anlatiyim...

Geçen sene matematik dersinde ben bi formülü unutmuştum arkadaşıma sordum formülünü verdi bana sonra ben soruyu yaptımm benimki doğruydu arkadaşım işlem hatası yapmıştı vee bende onun yalnışını düzelttim...Eğer formülü sormamış olsaydım ikimizde o sorudan puan alamayacaktık...Arkadaşım iyiki sana formülü vermişim dedi bana... Komikk Komikk
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Kopya Maceralarımdan Biri   İlk İtirafname!. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 28, 2009 10:44 pm

9. Sınıfta Biyoloji Sınavı Olucaktık Ve Ortak Olucaktı. Buket Hoca Bizim Sağlık Dersimize Giriyodu Fakat Başka Sınıflarda Biyoloji Örtmenliğide Yapıyodu. Bizim Hocamızda Turan Hocaydı.
Sağlık Dersindeyken Buket Hoca Dediki" Git Sor Bakalım Turan Bey İçin Ne Zaman Uygunmuş" O Zaman Sınavı Yapalım. Gittim Hocanın Yanına Dedim Ki Hocam Buket Hoca Size Ne Zaman Müsaitmiş Diye Sordu" Hoca O Arada İnternette Nerelere Takılmışsa Artık Ne Desem Hıhı Diyodu Komikk Bende Dedimki Ek Olarak Hocam Siz Bilirsiniz Ama İng Dersini Alın Hemde Kaynar Dedim Saygı Değer İnsan Sarrafı Hocamız Dediki "Neden Kopya Mı Çekiceksiniz" Dedi. Ben" Yok Hocam Ne Haddimize. Zaten Bir Ordu Stajer Var Nasıl Çekelim. Biraz Daha Çalışırız" Desemde Niyetim Fesatçaydı Yaşasın Kötülük İlk İtirafname!. - Sayfa 2 110979 Hoca İyi Peki Dediğiniz Olsun Dedi İng Dersine Ayarladık.

Bizim Sınıf Kütüphanedeydi O Zaman U Şeklindeydi Sınıf.Tam Kopya İçin Ayarlanmış Yani Şeyma İle Ben Yanyana Oturmuşuz. Son Bir Soruda Çelişkide (Daha Doğrusu Şeyma'da Bende Farklı Cevapların Doğru Olduğuna Eminddik=) Kaldık Artık Kopyalaşma le Bi Hal Aldıki Birbirimize Konuyu Anlattık Oda Yetmedi Tartışıyoruz Sınavda Ve Ordu Kadar Stajerin Arasında! Komikk Kafamızı Gömmüşüz Kağıda Ama Resmen Birbirimze Bakmadan Tartışıyoruz O Kadar Dalmışızki Karşıda Stajerlerden Biri Bizi İzliyo Ama Farkında Değiliz. Ben İnatçılığım Tuttu Kendi Dediğimi İşaretledim Ve Yerimden Kalkmak İçin Kafamı Kaldırdım Amanin 8| Stajer Hoca Bizi İzliyo Utandım Beni Gülme Krizi Tuttu Yerimden Kalkmaya Çalışıyorum Kalkamıyorum O Sırada Şeyma'da Gülmeye Başladı. Hocalar Bize Bakıyo Yok Kalkmam Lazım Dedim Bi Kalkıyım Dedim Sandalyemle Beraber Pat Aşağı. Neyse Baktım İngci Çok Ters Bakmaya Başladı Doğrulup Zar Zor Kağıdımı Verdim Ama Ben Hala Gülüyorum Taki Crvabımın Yanlış Olduğunu Öğrenene Dek Komikk
lany

lany

Lakap : Yalnız Kovboy

MesajKonu: Geri: İlk İtirafname!.   İlk İtirafname!. - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 10, 2009 11:06 am

Şimdi ben çektiğim kopyaları saymaya başlasam ne sizin zamanınız yeter nede benim

en iyisi kopya çekmediğim dersleri yazayım

daha kısadır... Mutsuz
kerem
Aktif Üye
Aktif Üye
kerem

İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: İlk İtirafname!.   İlk İtirafname!. - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 10, 2009 6:58 pm

Bence kopya çekmek çok gereksiz bişey çalışarak hakkımızı almak daha mantıklı bugüne kadar hiç kopya çakmedim hiç kimseyede vermedim
Mesut Güçlüer
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesut Güçlüer

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : İmkansız Aşk

MesajKonu: Geri: İlk İtirafname!.   İlk İtirafname!. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 6:22 pm

Hayatta birine deli gibi aşık oldum önce arkadaşımdı sonra sevgilim olmasını istedim ama en büyük hatayı orda yaptım arkadaşım olarak kalsa bundan iyi olurdu şimdi yüzüme bile bakmıyor belki unuturum diye Yozgat'ta bile kalmadım ama hiç aklımdan çıkmadı çıkmazda ben onun için canımdan bile vazgeçtim ölmeyi beceremedim şimdi yaşayan bi ölüyüm keşke onu sevdiğimi söylemeseydim en azından o beni arkadaşı olarak bilirdi bende onu uzaktanda olsa sever ama belli etmezdim yüzüme bakmaması kadar acı vermezdi her halde şimdi yüzüme gülen bi maske takıp hayatıma devam ediyorum kolay değil ama ailemi üzmeye hakkım yok içim kan ağlasada yüzüm gülüyor sevdiğim kızı üzmeyeceğimi bilsem tüm dünyaya onu sevdiğimi kanıtlardım bir an düşünmeden onu üzmek hiç ama hiç istemem...
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Geri: İlk İtirafname!.   İlk İtirafname!. - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 6:26 pm

İtiraf Ediyorum!

Önceden (1,5 Sene Önce Oluyor) Şehir Dışına Gidicem Diyordum...
Ama Uzun Süre Annemsiz Kalamıyacağımı Anladım... Üzgün
Kimbilir Belki Biraz Daha Pişmem Gerek....

İlk İtirafname!.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2