Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

:=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=))

3 posters
YazarMesaj
semiş
Aktif Üye
Aktif Üye
semiş

İş/Hobiler : müzik dinlemek-pc ye takılmak:=))
Lakap : Semiş

:=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=)) Empty
MesajKonu: :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=))   :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=)) EmptyÇarş. Mart 11, 2009 6:17 pm

İki yüzlü
Öğretmen sormuş: - "Söyle bakalım, iki yüzlü kime denir?" Zeynep: - "Okula gülerek gelen öğrenciye."

(Haklı walla) :D

GÖZLERİM BOZUK
Göz doktoru: - Şu tablodaki harfleri okur musunuz? Cafer: - Siz bana okur musunuz? Benim gözlerim bozuk da..

Kayınvalide
Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komşuları yardıma koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş.. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarda beklemesini söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karısını, sonra köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş: - Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye. - "Kayinvalidem içeride!" demiş adam; "arada bir girip çeviriyorum!".

Ümmed-i Muhammed
Ali Mısır'da okuyan bir öğrenci. Sınavlar bitmiş ve yaz tatiline girecekler.. Babası Ali'ye telefon eder ve sınavların nasıl geçtiğini sorar. Ali de bilmediği halde "çok iyi geçti" der ve bunu üzerine babası onu İstanbul'a işlerinde yardım etmesi için çağırır. Ali gidecektir İstanbul'a ve arkadaşına son olarak şöyle der; "Ahmet sen notlarımı öğrenirsin ve beni ararsın. Eğer telefona babam çıkarsa Muhammed'in Ali'ye selamı var dersin; ben anlarım bir tane zayıfım olduğunu." Ahmet notları öğrenir ve arar. Telefona babası çıkar ve Ahmet şöyle der: - Amcacım Ali'ye söyle ona bütün Ümmed-i Muhammed'in selamı var...
:o :D

Geçmiş zaman
Türkçe dersinde öğretmen sordu: - "Ben güzelim, dediğim zaman bu hangi zaman formundadır?" - "Geçmiş zaman öğretmenim." :P :o :o

28 gün
Öğretmen sormuş: - "Hangi ayda yirmi sekiz gün var?" Soner cevap vermiş: - "Hepsinde hocam."
:D :D

Hangi okulda?
Ahmet okuldan eve çok mutlu bir halde geldi. - "Okulda ne yaptınız?" - "Patlayıcı madde imal ettik." - "Peki yarin ne yapacaksınız okulda?" - "Hangi okulda?"
hahahahaha :lol!:

Fiil çekimleri
Yaşlı öğretmen Mehmet'e fiillerde zaman çekimlerini öğretiyordu : "Bak Mehmet", dedi; "Ben güzeldim" dersem geçmiş zaman olur. Peki, "Ben güzelim" dersem ne olur?" Küçük Mehmet düşünmeden cevap verdi: "Yalan olmaz mı öğretmenim?"

Yani neyin var?
Öğretmen çocuğa sorar: -"Oğlum elini bir cebine atıyorsun 10 milyon lira çıkıyor, diğerine atıyorsun 5 milyon lira çıkıyor. Yani senin neyin var?" -"Valla hocam onu bunu bilmem ama, bence üzerimde başka birinin pantalonu var!"

Hangi kaslar gelişirmiş?
Yaşlı biyoloji öğretmeni çocuklara sorar: -"Yani neymiş çocuklar? Ben boks yaptığımda hangi kaslar gelişirmiş? -"İzleyenlerin gülme kasları öğretmenim!"
:D :D

APTAL SARIŞINLAR
İki sarışın yolda yürüyorlarmış, sarışınlardan birisi yürürken yolda ayna görmüş ve eğilmiş almış. Aynaya bakmış: - "Ben bu yüzü bir yerden tanıyorum" demiş. Diğer sarışın "ver bir de ben bakayım" demiş. Aynaya bakıp: - "Aaa tabii ki tanırsın şapşal, resimdeki benim zaten" demiş.

(boşuna sarışınlara aptal demiolar:D :D )

Hakemler Bizde
Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gülümsemiş: -"Ama bütün hakemler de bizde..."
:D

KURUSUN
Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve "seni en akıllı seçiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Çünkü kuruması için onu astım!"

Avrupa Birliği
YIL 2050. AB Komisyonu Başkanı odasında otururken, yardımcısı içeriye heyecanla girer:
- Efendim, Türkiye tüm isteklerimizi yerine getirdi. Onları ABye alacak mıyız?
AB Başkanı:
- Yok canım, henüz olmaz. Git, duyur, tüm Türkiye ingilizce konuşacak, türkçeyi yasaklıyorum.
-Efendim onu 5 yıl önce yaptılar, hatırlamıyor musunuz?
- O zaman söyle Kıbrısı versinler
- Efendim onu da 40 yıl önce verdiler zaten
- O zaman söyle Güneydoğuya özerklik versinler.
- Aman efendim, Türkiyede Güneydoğu mu kaldı, 2020 de bağımsız devlet oldu ya orası zaten
- O zaman söyle (sözde) Ermeni soykırımını tanısınlar.
- Efendim, sadece Ermeni değil, Pontus, Yunan, Bulgar, Rus, Ukrayna, Moldova soykırımını bile tanıdılar, hatta Çanakkale savaşından dolayı İngiliz, Avustralya, Yeni Zelanda soykırımını bile tanıdılar ya. nasıl unuttunuz.
- Hımmm o zaman söyle, kokoreç yasaklansın
- Aman efendim, onu yemeyi 2008 de bıraktılar
- İsa aşkına, ya ne bileyim? kınayı yasaklayın, yakamasınlar
- ooooooo beyefendi. onu da çoktan bıraktılar.
AB başkanı düşünüp taşınır ve ;

- EEEE DAĞITIN O ZAMAN AVRUPA BİRLİĞİNİ...

:D :D (İnşllah Beğenirsiniz Şimdiden Tşkler) 8)
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

Lakap : MuGuMe

MesajKonu: Geri: :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=))   :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=)) EmptyÇarş. Mart 11, 2009 6:22 pm

Beğendik Beğendik Meraklanma :D:D Çok Komik walla Sağol :D
semiş
Aktif Üye
Aktif Üye
semiş

MesajKonu: Geri: :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=))   :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=)) EmptyÇarş. Mart 11, 2009 6:39 pm

:oops: Tşk.ederim canım Güle güle ölünn :o :D
Dilan

Dilan

MesajKonu: Geri: :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=))   :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=)) EmptyCuma Mart 13, 2009 7:36 pm

Bncede biraz saçma ama komik :D
semiş
Aktif Üye
Aktif Üye
semiş

MesajKonu: Geri: :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=))   :=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=)) EmptyC.tesi Mart 14, 2009 5:28 pm

Zaten o Başlığı boşuna öle yazmamışız canım

:=)) Biraz saçma Biraz KomiK Fıkralar:=))
1 sayfadaki 1 sayfası