Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???

+8
NiLoSh xD
KüpRa (:
Şerife Yıldırım
Zeynep
a.s.l.ı.
ZeLiS
okyns
Admine
12 posters

Travian
Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_lcap0%Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Klan Savaşları
Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_lcap5%Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Age Of Empires
Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_lcap5%Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
The Sims 2
Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_lcap41%Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_rcap
 41% [ 9 ]
Luxor =)
Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_lcap36%Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_rcap
 36% [ 8 ]
Fifa
Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_lcap13%Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Toplam Oylar : 22

YazarMesaj
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? Empty
MesajKonu: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyPaz Mart 08, 2009 9:31 am

Age of Empires ve The Sims 2 bayılıyorum ikisinede=)
http://ossportal.forummum.com
okyns

okyns

İş/Hobiler : Bankacı
Lakap : OKYANUS

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyCuma Mart 13, 2009 8:24 pm

Elbette Ogame diyecem ama Kimseye Tavsiye ETMEM
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyCuma Mart 13, 2009 8:28 pm

okyns demiş ki:
Neden tavsiye etmezsin çokmu kötü yada bağımlılık mı yapıyor :D
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyÇarş. Mart 18, 2009 7:33 pm

Yani bu nasıl bi soru yaa tabi LuxoR XD.Şerife Hoca'da bana katılıyodur eminim=)
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

İş/Hobiler : dolaşıyoruz boş boş
Lakap : dellli

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyPerş. Mart 19, 2009 3:11 pm

tabii ki luxor saatlerce başından kalkamıyorum
şerife hocam o oyunu siz de mi seviyordunuz? keşke daha önce öğrenseydim Üzgün sizi çook özledim hocam
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyPerş. Mart 19, 2009 3:12 pm

a.s.l.ı. demiş ki:
şerife hocam o oyunu siz de mi seviyordunuz? keşke daha önce öğrenseydim Üzgün sizi çook özledim hocam
Tabi seviyo bizde çooook seviyoruz sınıfçanak tüm pc'lerde kurulu Şirin(Ama derste oynamıyoruz tabiki Dil Çıkaran Gülümsem )
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyPerş. Mart 19, 2009 3:59 pm

Admine demiş ki:
a.s.l.ı. demiş ki:
Tabi seviyo bizde çooook seviyoruz sınıfçanak tüm pc'lerde kurulu Şirin(Ama derste oynamıyoruz tabiki Dil Çıkaran Gülümsem )

Nie Kurulu Ama İkidebir Kapanıp Fıtık Ettiğinden Hiç Oynama Daha İyi Hesabı Olarak İlk Kurulduğunda 1 Saat Oynayabildiğin Bir Oyun... Komik Mi? Demo Oyunlara Hayır! Komik Mi?
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyPerş. Mart 19, 2009 4:01 pm

Çok kötü örnek olacak ama evet bende luxor diyorum .Zeliha crack i var ama vermem siz oturup öss ye çalışın. Derste oynamamınız güzel ama carck i olmadığından mı ? yoksa sorumlukluktan mı? Aslıcım bende sizleri özledim...
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyPerş. Mart 19, 2009 8:24 pm

Şerife Yıldırım demiş ki:
Çok kötü örnek olacak ama evet bende luxor diyorum .Zeliha crack i var ama vermem siz oturup öss ye çalışın. Derste oynamamınız güzel ama carck i olmadığından mı ? yoksa sorumlukluktan mı? Aslıcım bende sizleri özledim...

Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? 110979 Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? 110979 Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? 110979

Bence Siz Şuan Sorumluluk Sahibi Olduğumuza İnanıyorsunuz Değil Mi Öğretmenim Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? 734548 Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? 734548
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyCuma Mart 20, 2009 5:31 am

Evet Zeynep öyle olduğunuza inanıyorm ya da inanmak istiyorum.
KüpRa (:
Aktif Üye
Aktif Üye
KüpRa (:

Lakap : KüP $ekeR (:

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyCuma Mart 20, 2009 9:20 am

The Sims 2'yi işaretLedim çok seviyorum o oyunu (: Şekerr
NiLoSh xD

NiLoSh xD

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyCuma Mart 20, 2009 2:41 pm

tabiki de The Sims 2 çok güseLL Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? 827937
okyns

okyns

İş/Hobiler : Bankacı
Lakap : OKYANUS

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyCuma Mart 20, 2009 4:22 pm

Admine demiş ki:
okyns demiş ki:
Neden tavsiye etmezsin çokmu kötü yada bağımlılık mı yapıyor :D

evet kardeşim bağımlılık yapıyor. O yüzden tavsiye etmem ASLA
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyCuma Mart 20, 2009 4:40 pm

Zeynep bu arada söylemmeyi unuttum deşifre edeceksin bazı şeyleri yaniii
ŞeymaNur

ŞeymaNur

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptySalı Mart 24, 2009 1:29 pm

Bence FIFA en güzeli.Gerçekten maç yapıyomuşsun gibi oluyor ve dünya devlerini oynatabiliyorsun .Müthiş bir oyun herkese tavsiye ederim. Komikk
Eda
Aktif Üye
Aktif Üye
Eda

İş/Hobiler : Web Programcılığı/Öğrenci

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyÇarş. Mart 25, 2009 10:10 am

Luxor tabiki...
Uyarı:Bağımlılık yapıyor. Şirin
lany

lany

Lakap : Yalnız Kovboy

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptySalı Nis. 28, 2009 11:12 pm

Travian , Klan savaşları , Ogame , Uygarlık savaşları , Pmanager... vb.

gibi birçok oyunu denedim ama hiçbiri bağımlılık yapmadı

sorun bende mi Bilmem
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyÇarş. Nis. 29, 2009 5:00 pm

Bence bir sorunun yok Ahmet. İnsan herşeyi gerektiği kadarı ile yapmalı aşırıya kaçmamayı bilmesi gerek. Bence sen bu işin sırrını çözmüşsün Göz Kırpma
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyÇarş. Nis. 29, 2009 8:10 pm

lany demiş ki:
Travian , Klan savaşları , Ogame , Uygarlık savaşları , Pmanager... vb.

gibi birçok oyunu denedim ama hiçbiri bağımlılık yapmadı

sorun bende mi Bilmem
Sende mi Travian,Klan vb oyunları oynuyorsun??Bizim evdeki tüm erkekler o oyunların hastası sinir oluyorum Kızgın Gülümseme
Gizem

Gizem

İş/Hobiler : Bilişim Teknolojileri-Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz???   Online ve PC Oyunlarından En Çok Hangilerini Oynuyorsunuz??? EmptyPtsi Tem. 13, 2009 2:26 pm

arkadaşlar benim bi sorunum var The Sims 2 de kendi binamı ve kendi havuzumu yapamıoyum yani hazır alıorum hep bi yardım ya Gülümseme

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Online Photoshop