Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KAZANDIM AMA

+11
Şerife Yıldırım
ssaraloglu
eda_odaci
ZeLiS
Dilan
Zeynep
tugcegenc
Admine
NagiHaN
saydam
okyns
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

Lakap : MuGuMe

KAZANDIM AMA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 3:43 pm

HoCaM SiZ ZaTeN HeP ZeLiŞLe ORTaK NoKTa BuLuN KeNDiNiZe Hh
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:25 pm

Aşkolsun merve hepinizin yeri farklı hepiniz çok değerlisiniz benim için ay bu alınganlıklar da beni bitirecek yaaa Üzgün
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:30 pm

TaMaM HoCaM TaMaM AĞLaMaYıN AFFeTTiM Dil Çıkaran Gülümsem Dil Çıkaran Gülümsem Dil Çıkaran Gülümsem Komikk
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:34 pm

Mervecim tavsiye bölümünü bu tür sorunlarla meşgul etmeyelim yarın okulda görüşürüz artık Açık Ağızlı Gülümsem
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:35 pm

8|
Eda
Aktif Üye
Aktif Üye
Eda

İş/Hobiler : Web Programcılığı/Öğrenci

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:50 am

İnşallah bende yıllar sonra burada tavsiye verecek konuma gelirim Sorry
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
Lakap : CiMCiMe

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 13, 2009 11:28 am

Son günlerde etrafımda olan üniversiteyi kazanmış kişilerden duyduğum tek şey konu çalışmayı bırakın bol bol test çözerek yanlışlarınızı görün ve yanlışlarınızı düzeltmeye çalışın sözü umarım faydalı olur...
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 13, 2009 4:09 pm

FETHİYE demiş ki:
Son günlerde etrafımda olan üniversiteyi kazanmış kişilerden duyduğum tek şey konu çalışmayı bırakın bol bol test çözerek yanlışlarınızı görün ve yanlışlarınızı düzeltmeye çalışın sözü umarım faydalı olur...
Aslında mantıklı bi düşünce.Yani bi konuya baştan başlayıp çalışmak yerine test çözerek eksikliklerimizi daha rahat görürüz Sorry
http://ossportal.forummum.com
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 13, 2009 4:19 pm

Bence konuya bakılmalı ve peşinen o konuyu pekiştiren testler çözülmeli böylece hatalarınızı daha kolay anlayabilirsiniz konu bilinmezse hatalarda kavranmaz
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
Lakap : CiMCiMe

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 21, 2009 1:52 pm

Dersanede daha önceki yıllarda sınava giren kişilerle konuşurken çok önemli bi konuya değindiler son 2 ay bu süre içerisinde ders çalışmayı bırakıpta kazanamayan o kadar çok kişi var ki insanı şaşkınlık içerisinde bırakıyor o kadar ay çalıştım yeterli demek büyük bi yanlışlık son 2 ay da olsa düzenli bi şekilde ders çalışmaya devam etmemiz gerekiyor bırakın son iki ayımızda ders çalışarak geçsin üniversiteyi kazandığımız zaman bütün yorgunluğumuz gider
Mesut Güçlüer
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesut Güçlüer

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : İmkansız Aşk

MesajKonu: Geri: KAZANDIM AMA   KAZANDIM AMA - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 10:00 pm

Babamdan hemen hemen her zaman duyduğum bi söz bir yıl değil en az 2 yıl düzenli çalış o zaman istediğin her yere gidersin sıkılmadan der genellikle kendisi öyle yapmış son yıl yaptıklarına bakınca mantıklı olduğunu anlıyorum

KAZANDIM AMA
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2