Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Öneri ve Şikayetleriniz

+8
@yşee
hatice_bjk
BlackAngel
ZeLiS
semiş
MeRWe
Zeynep
Admine
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

Öneri ve Şikayetleriniz Empty
MesajKonu: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyCuma Şub. 27, 2009 11:06 am

Tüm üyelerimizin sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerini bekliyorum... :D
http://ossportal.forummum.com
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Sayın Adminimize Sesleniyorum "Fikrim Geldi XD"   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 03, 2009 7:07 pm

Sayın Adminimiz Diyorumki Uni'li Büyüklerimiz İçinde Kapmüs Adlı Bi Başlık Açsak Mı Ne Dersin(;
Hem Bizim İçin (ÖSS Madurları) Motive Hemde Sadece Öss Madurları İçin Olmamış Olur Formumuz ve Havalıda Olur(H)
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 03, 2009 8:47 pm

Tabi açarız sen iste yeter :D Hatta moderatörüde seni yapalım :D
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

Lakap : MuGuMe

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 03, 2009 10:26 pm

WaYY ADMiN WaYY SeN BaNa EGE ÜNİVERSİTESİNİ AçMa GiT ZeYNeP'e İsTeDğİNi 🇳🇴 :suspect:
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 03, 2009 11:14 pm

Admin demiş ki:
Tabi açarız sen iste yeter :D Hatta moderatörüde seni yapalım :D

(H) Gerçekten Mi =) Tamam Olur=)

Merve Sen Bakma Ben Kayırırım Seni Canım İçinin İçi XD (Şaka Şaka Diğer Üyerimiz Ciddiye Almasın XD )

En son Zeynep tarafından Çarş. Mart 11, 2009 10:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
semiş
Aktif Üye
Aktif Üye
semiş

İş/Hobiler : müzik dinlemek-pc ye takılmak:=))
Lakap : Semiş

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyÇarş. Mart 11, 2009 8:11 pm

Arkadaşlar lütfen burası tartışma alanı diil Burası Eleştiri we Görüş alanı lütfen tartışma yaratmıyalımmm :P :P :D[b]hahahaha :D
MeRWe
Aktif Üye
Aktif Üye
MeRWe

Lakap : MuGuMe

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyPerş. Mart 12, 2009 7:16 pm

Bence Eleştirilcek Bi Yanı Yok Gibi Gelio Bana Gayet Herkese Yararlı Olacağına İnanıyorum Haksızsam Haklısın Diyin Ya :roll: :D :D :D
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyPerş. Mart 12, 2009 7:38 pm

MeRWe demiş ki:
Bence Eleştirilcek Bi Yanı Yok Gibi Gelio Bana Gayet Herkese Yararlı Olacağına İnanıyorum Haksızsam Haklısın Diyin Ya :roll: :D :D :D

Bana Göre Haklısın Katılıyorum Sana Pamuk Şekirim, Mugumem Benim =)
semiş
Aktif Üye
Aktif Üye
semiş

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyCuma Mart 13, 2009 11:12 am

:!: Merwecim haklısın desem de pek gerçekçi olamicam :o onun için yorum yok :lol!:
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyCuma Mart 13, 2009 1:31 pm

Forum'da paylaşılan konularda ve onlara yazılan yazılarda biraz daha dikkatli olursak çok sevincem. Öyle yani..
semiş
Aktif Üye
Aktif Üye
semiş

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyC.tesi Mart 14, 2009 5:23 pm

Nolmuş kii!!! Gene kim ne tirbiyesizlik yaptı?? 😕
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyC.tesi Mart 14, 2009 5:49 pm

semiş demiş ki:
Nolmuş kii!!! Gene kim ne tirbiyesizlik yaptı?? 😕
Terbiyesizlik demiyelimde dikkatsizlik Gülümseme
BlackAngel
Aktif Üye
Aktif Üye
BlackAngel

İş/Hobiler : Web, Müzik, Dans..
Lakap : Bayan Ukala xD

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 2:34 pm

Benim dikkatimi çeken birkaç durum var. Birincisi bir konuda sohbet eder gibi konuşulması, ikincisi Turgche konuşulması(yanı türkçe değil de kısaltma falan yapararak). Bunlar benim üye olduğum ve de birçoğunu yönettiğim forumlarda yasak. Bunlar dikkatimi çekti ve söylemek istedim.
Bi de mesela sohbet için sohbet topiği açılabilir. Hem forum kirlenmez, hem de üyelerimiz rahatça konuşabilir.
Aklıma daha bir sürü fikir geliyor ama önce bunlara cevap verilmesinden yanayım. Bekliyorum GözKırpma
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 3:09 pm

İlkim'cim sitemizin zaten sohbet kutusu var(Sayfanın en altında).Ayrıca Türkçe konusuna gelince ne kadar yasaklarsak yasaklayalım alışkanlık olduğu için pek işe yarıyacağını sanmıyorum.Ama yinede dikkate alınacak Gülümseme
BlackAngel
Aktif Üye
Aktif Üye
BlackAngel

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 3:18 pm

Admine demiş ki:
İlkim'cim sitemizin zaten sohbet kutusu var(Sayfanın en altında).Ayrıca Türkçe konusuna gelince ne kadar yasaklarsak yasaklayalım alışkanlık olduğu için pek işe yarıyacağını sanmıyorum.Ama yinede dikkate alınacak Gülümseme
Sağolun ilginiz için Adminim ama sizin dediğiniz chatbox kanımca. Ben ondan hariç, chatboxa girmeden site hakkında konuşabileceğimiz bir topikten bahsetmiştim neyse..
Bi de Msn Messenger bölümü olsa..
Alt forum olarak nickler, avatarlar falan olsa..
Nasıl olur???
Cevabınızı bekliyorum...
Daha çok fikrim var Artiz
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 3:21 pm

İlkim'cim cnm benim bu forum sitesi bir proje kapsamında hazırlandığı için proje sona erene kadar bu tür konuları eklemicez.Ancak proje bittikten sonra istediğiniz bölümleri ekleyebiliriz GözKırpma Fikirlerin için teşekkürler bu arada..
BlackAngel
Aktif Üye
Aktif Üye
BlackAngel

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 3:39 pm

Admine demiş ki:
İlkim'cim cnm benim bu forum sitesi bir proje kapsamında hazırlandığı için proje sona erene kadar bu tür konuları eklemicez.Ancak proje bittikten sonra istediğiniz bölümleri ekleyebiliriz GözKırpma Fikirlerin için teşekkürler bu arada..
Anladım Utandım
Sağolun...
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 3:41 pm

Ama istediğin bölümleri anket şeklinde yaparız istersen Açık Ağızlı Gülümsem
BlackAngel
Aktif Üye
Aktif Üye
BlackAngel

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 3:46 pm

Admine demiş ki:
Ama istediğin bölümleri anket şeklinde yaparız istersen Açık Ağızlı Gülümsem
Yha size sıkıntı yaratacaksa boşverin adminim.
Zaten sadece bi fikirdi.. Şirin
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 3:47 pm

Yok cnm önemli değil istersen sende ekleyebilrsin anket Açık Ağızlı Gülümsem
BlackAngel
Aktif Üye
Aktif Üye
BlackAngel

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 4:24 pm

Olabilir... Şirin
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptySalı Mart 17, 2009 8:42 pm

BlackAngel demiş ki:
Benim dikkatimi çeken birkaç durum var. Birincisi bir konuda sohbet eder gibi konuşulması, ikincisi Turgche konuşulması(yanı türkçe değil de kısaltma falan yapararak). Bunlar benim üye olduğum ve de birçoğunu yönettiğim forumlarda yasak. Bunlar dikkatimi çekti ve söylemek istedim.
Bi de mesela sohbet için sohbet topiği açılabilir. Hem forum kirlenmez, hem de üyelerimiz rahatça konuşabilir.
Aklıma daha bir sürü fikir geliyor ama önce bunlara cevap verilmesinden yanayım. Bekliyorum GözKırpma

Evet Haklısın Bende Forumlarla Çok İç İçeyim (Kim Bilir Belki Forumlar Olmasa Öss'yi Kazanma Olasığımda Artacak Ama Bağımlılık Oldu=) Ve Senin Dediklerinin Bende Farkındayım Fakat Ne Yazık Ki Burası Henüz Yeni. Sen İki Günde Geldin Mesajları 30'ladın (Bunun İçin Ayrıca Teşekkür Ediyorum) Ama (Bunları Burada Dile Getirmek İstememezdim!) Sınıfımızda Eminim Bazı Tembel(!)Arkadaşların Forumda Ne Olup Bittiğine Bakma Zahmetinde Bulunduğunu Dahi Sanmıyorum Kimbilir Sunum Yapılmasaydı Sınıfta Forumun Renginden Dahi Bir Haber Olanlar Çıkardı Belkide!
Her Neyse Kısacası Burası 1 Aylık Bir Forum Ve Herşey Zamanla Oturacağından Eminim. Eğer Çok Sınırlandırma Olursa Gelenlerinde Gelmiyeceğinden Korkuyorum!

Bizi Önemseyip Fikirlerini Sölediğin İçin Çook Teşşekkür Ederim. Ayrıca Çoğunda da Haklısın GözKırpma
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyÇarş. Mart 18, 2009 3:53 pm

Ama zamanla herşey daha güzel olcak arkadaşlarda alışacaklar Gülümseme
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyPerş. Mart 19, 2009 12:22 pm

Zeynep arkadaşlarımız bunları görünce pek hoşlarına gitmeyebilir.Dikkatli olmaya çalış.
hatice_bjk
Aktif Üye
Aktif Üye
hatice_bjk

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetleriniz   Öneri ve Şikayetleriniz EmptyCuma Mart 20, 2009 1:10 pm

ilkinin dedikleri olabilir ama avatarlar nickleri nickler başka konuları açabilir ve bence forum amacıdan çıkabilir diye düşünyorum tabi kendi grüşüm çünkü form öss ağırlıklı oluğu için söylüyorum.

Öneri ve Şikayetleriniz
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki