Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...

5 posters
YazarMesaj
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... Empty
MesajKonu: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyPerş. Haz. 11, 2009 3:43 pm

Okulumuzun En Saygı Değer, Cici ve Samimi Öğretmenimiz Olan, Şerife Hocamızın Bizim Hakkmızdaki Yorumlarını Bu Başlıkta Bizimle Paylaşması Dileğiyle.... Şirin
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyPerş. Haz. 11, 2009 6:57 pm

Valla burda Şerife Hoca'nın yorumlarını bekliyoruz ama bence bizm hocamız hakkındaki yorumlarımızıda yazalım.Şerife Hocam siz bitanesiniz ya siz bizim herşeyimizsiniz iyiki varsınız sizi çoook seviyoruzzzz Gülümseme Gülümseme
http://ossportal.forummum.com
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyCuma Haz. 12, 2009 5:12 pm

Admine demiş ki:
Valla burda Şerife Hoca'nın yorumlarını bekliyoruz ama bence bizm hocamız hakkındaki yorumlarımızıda yazalım.Şerife Hocam siz bitanesiniz ya siz bizim herşeyimizsiniz iyiki varsınız sizi çoook seviyoruzzzz Gülümseme Gülümseme

Onu En Başta Düşündüm Hatta Ondan Yola Çıkarak Bu Kategoriyi Açtım Ama Yıllık Elimde Olmadığı İçin Dedimki Ondan Yola Çıkarak Yapalım Ama Elimde Hala Yok Yıllığı Bi Bana Ulaştırırsa Çok Sevinirim Kategoriyi Tamamlıyalım...
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 3:03 pm

Sevgili Öğrencilerim,

Sizler benim için çok özel olan bir sınıfın çok özel öğrencilerisiniz. Kısa zamanda sizlerle o kadar kaynaştık ki öğretmen öğrenci ilişkimizin yanına çok güzel bir arkadaşlık da ekledik. Sizlerin gönlünde temizlik, saflık, berraklık dahası yürekleriniz de sıcacık sevgi var. Umarım yüreğiniz, gönlünüz kadar bahtınızda güzel olur.
Sizlerle dolu dolu bir dönem geçirdiğimize inanıyorum ve yaşananlar bende tatlı bir anı olarak kalacak ve hep hatırlanacak inşallah sizler de öyle olacak.
Hayat çok kısa benim değerli öğrencilerim. Sizden ricam hayatımızı yönlendiren şu iki kelime var ya “Anlayış ve Anlaşılmak”. Bu iki kelimenin önemini iyi kavrayın. Hayat su gibi akıp giderken bu kelimelerin değerini bilmek lazım. Ufacık bir çıkar uğruna kırıyoruz bazen insanların kalbini. Ya da öfkeden pişman olacağımız şeyleri yapabiliyoruz birden. Bunu yazmamım amacı size uzun uzun nasihatler vermek değil sadece sizi seven biri hayatınıza yön verirken daha dikkatli olmanızı istiyor olmak...
Sizleri yakın bir zamanda yep yeni bir yaşam, bilinmeyen bir gelecek bekliyor ve sizler arkadaşlık, sevgiyi, bilgi gibi birçok şeyi başka mekânlarda bambaşka insanlarda arayacaksınız. Eminim ki hepiniz büyük bir azimle, umutlarınızı yitirmeden, elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Umarım her şey en hayırlısıyla gönlünüzce olur.
A11A size başka ne denebilir, sizler benim için bir öğrenci, bir evlat, bir arkadaş, bir kardeş hatta acemisi olduğum lise hayatında bazen de bir öğreten oldunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum bana bu kadar güzel duygular yaşattığınız için. Yüce yaratan bundan sonraki hayatınızda yar ve yardımcınız olsun. Sevgilerimle….

ŞERİFE YILDIRIM
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyPaz Haz. 14, 2009 2:03 pm

Çok duygu yüklü konuşmuşsunuz hocam Sorry Üzgün
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyPaz Haz. 14, 2009 3:56 pm

Teşekkürler Hocam...! Siz de bizim için çok önmli ve özelsiniz Gülümseme
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyPerş. Haz. 18, 2009 12:03 pm

Hocam Size Herşey İçin Teşekkürler...
Sadece Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Değildiniz Bizim İçin Hayatı Öğreten Bi Anne, Bi Abla Gibiydiniz..... Ne Kadar Teşekkür Etsek Azdır....
Cry Cry Cry
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyCuma Haz. 19, 2009 7:42 am

Sevgili öğrencilerim teşekkürler ama siz öyle görüyorsunuz o yüzden...
Gizem

Gizem

İş/Hobiler : Bilişim Teknolojileri-Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 6:24 pm

Hocam siz bitanesiniz biz ne yapsak sizin hakkınızı ödemeyeyiz....Bize sadece öğretmen olarak yaklaşmadığınız için, bizi sadece öğrenci gibi görmediğiniz için, her zaman yanımızda olduğunuz için ve bize sabrettiğiniz için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ....SİZİ ÇOK SEVİYORUZZ ŞERİFE HOCAM Gülümseme Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... 60295
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyPaz Haz. 21, 2009 5:57 pm

Kızlar yapmayın çok şımarıyorum yakında kanatlanıp uçucam Açık Ağızlı Gülümsem Valla gidersem çok arayacam sizi...
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyPaz Haz. 21, 2009 6:39 pm

Şerife Yıldırım demiş ki:
Kızlar yapmayın çok şımarıyorum yakında kanatlanıp uçucam Açık Ağızlı Gülümsem Valla gidersem çok arayacam sizi...
Bizde sizi arayacaz sizi Üzgün o yüzden gitmeyin A-11A ailesi parçalanmasın öğretmenimmmmm Cry
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...   Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları... EmptyPtsi Haz. 22, 2009 8:27 pm

Temmuz 15 te eşimin durumu kesinleşiyor bende ona göre tayin isteyecem artık benim ki de ağustosta kesinleşir. Hayırlısı olsun artık zaman gösterecek...

Şerfie Öğretmenimizin Bizim Hakkımızdaki Yorumları...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TürkLerin MesLek YorumLarı (:
» Özgül Öğretmenimizin Normal Öğrencilerinin Pardus Şiirleri=)