Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

e u r o v i s i o n

+4
Şerife Yıldırım
Admine
BlackAngel
a.s.l.ı.
8 posters
YazarMesaj
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

İş/Hobiler : dolaşıyoruz boş boş
Lakap : dellli

e u r o v i s i o n Empty
MesajKonu: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPaz Nis. 12, 2009 6:27 pm

evettt

az kaldı

bence 1.yiz ama neyse diğer yarışmacıları görmeden bu kadar kesin konuşmayayım ilk 3teyiz Gülümseme

sonuç olarak....şarkıyı sevmedim aslında tarzım değil hiç ama eurovisionla uyumsuz ve başarısız olduğunu da söyleyemem

zaten bana göre ne kadar büyük bir başarı olursa olsun ingilizce bir şarkıyla kazanıldığı için değer teşkil etmiyr Hh

e u r o v i s i o n 902861

her ülke milli diliyle katılacak diye bir kural olsaydı mesela çok daha farklı olabilirdi
ve değerlendirme 'harita' yerine bi jüri tarafından yapılsaydı

çok konuştum

EVET YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ....
BlackAngel
Aktif Üye
Aktif Üye
BlackAngel

İş/Hobiler : Web, Müzik, Dans..
Lakap : Bayan Ukala xD

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPaz Nis. 12, 2009 6:40 pm

Bence de My Punk.. Şirin
Keşke haita üzerinden değerlendirlmeseydi ve jüri olcaksa da içinde her Türk hakem de olmalıydı.(diğer ülkelere haksızlık olur ama)
Neyse inşallah biz kazanırız. Şekerr
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPaz Nis. 12, 2009 6:45 pm

Walla ii olurdu Türkiye adına İngilizce bi şarkıyla katılıyoruz.Gerçi geçen yıl Mor ve Ötesi Türkçe şarkıyla katıldılar da noldu Sorry
http://ossportal.forummum.com
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPaz Nis. 12, 2009 9:20 pm

Bence de değerlendirme parçalara göre olmuyor ya da şöyle söylesek daha iyi olur şarkıların çok az katkısı var zihniyetler değişmedikçe de objektif değerlendirme zor gözüküyor. Şarkımıza gelince İngilizce ya da Türkçe birinci olalım da sonuçta ülkemizin ismi geçecek ama gönül ister tabii ki Türkçe bir şarkıyla birinci olmayı. İyi sonuç almak ümidiyle...
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPaz Nis. 12, 2009 9:21 pm

Duruma Bence Şu Açıdan Bakmak Gerekir.. Eğer İngilice Olmasaydı İçinde Ne Geçtiğini Diğer Ülkeler Ne Anlıyıcaktı... Şimdi Bazıları Peki İngilizce Olunca Biz Ne Anlıyoruz Diye Düşünenler Olabilir Ama Gerçeği Sölemek Gerekirse İngilizce Dünya Dili Olmuş İngilizce'yi Anlamıyorsan 814.578 km²'lik Alana Hapsolduğunu Gösterir. Burdanda Senin Dünyadan Kopmuş Olduğunu Anlıyabiliriz... Haa Bana Gelince Benim Nasıl İngilizcem MEB Sayesinde Berbat Ötesi Kendi Çapımda Ne Yapabiliyorsam O. Türkçe Dünya'nın En Zor Dilleri Arasında Gösterilmesine Rağmen Nasıl Oluyorda Onlar 6 Ayda Öğreniyor Zeka Seviyeleri Çok Mu Yüsek? Hayır Değil.. Sadece Sistem Çok İyi...

Diğer Bi Açıdan Bakacak Olursak Milli Kimlik Açısından Çok Güzel Olurdu Ama Bunu KALİTELİ EĞİTİMİNİ ALMIŞ SANATÇILARIMIZ (Büyük Yazmamın Sebebi Düzgün Konuşma Özürlü Olup Sanki Marifetmiş Gibi Kafiye Uyumunu Tutturmakta Güçlük Çektiği İçin Şarkı Sözlerinde Bile "Napcaz, Etcez ..." Gibi Konuşan Sanatçılarımız Var!) Dünya'ya Açılarakta Yapabiliceklerine İnanıyorum....

Hadise'nin de Ritimlerle Türkleri Temsil Ettiğini Düşünüyorum Zaten....=) Ve Oraya Çıktığında Türk Olduğunu Göstererek Çok İyi Bir Dereceyle Çıkacağına da İnanıyorum...
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPtsi Nis. 13, 2009 4:23 pm

Ülkemizin için hayırlı olur inş Gülümseme
mlksrhn
Aktif Üye
Aktif Üye
mlksrhn

Lakap : milkinis

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyCuma Nis. 17, 2009 12:56 pm

bence Türk milletinde güven yok.herkes "türkçe şarkıya katılsak hiç şansımız yok" diyor.çok saçma!eğer biz Türk isek Atatürk'ün de dediği gibi yabancı milletleri taklit etmeyeceğiz!

ayyy.devlet adamı gibi konuştum haa Lol!

ayrıca:klip çok abartılı ve çok saçma.izlediğimde kendimden utandım ki zaten sonuna kadar izleyemedim bile.sadece başlangıcı güzel Komik Mi?
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 7:01 pm

mlksrhn demiş ki:
bence Türk milletinde güven yok.herkes "türkçe şarkıya katılsak hiç şansımız yok" diyor.çok saçma!eğer biz Türk isek Atatürk'ün de dediği gibi yabancı milletleri taklit etmeyeceğiz!

ayyy.devlet adamı gibi konuştum haa Lol!

ayrıca:klip çok abartılı ve çok saçma.izlediğimde kendimden utandım ki zaten sonuna kadar izleyemedim bile.sadece başlangıcı güzel Komik Mi?

Haklısın Güveni Yok Bizim Milletin Olsaydı Kendini Sadece Basit Bi Yarışmada Tanıtmazdı... Sertap Erener'in Eline Harika Fırsatlar Geçti Ama Değerlendiremedi Bence... Şuan O Dünya'nın En İyi Starlarından Olabilirdi.... Ama Yapamadı....

Yarışmaya Gelince Yarışmada Türkçe Şarkının Ve Özgüvenin Alakası Yok Bence.... Bende İspanyolca Konuşsun Demiyorum Dünyanın Ortak Dilini Konuşsun Ki Herkes Ne Dediğini Anlasın Bence....=)
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPaz Nis. 19, 2009 1:41 pm

evet tamam ama acı olan da bu ispanyollar ingilizce şarkıyla katılmıyor

fransızlar da ....

almanlar da ....

sırplar da ...

hatta ermeniler bile

??? Soru

varsın bizim dediklerimizi de anlamayıversinler
bu bi şarkı yarışmasıysa zaten önemli olan müzik olmalı diye düşünüyorum

sonuçların neredeyse belli olduğu bi yarışma hakkında tartışmaya girmiş gibimsi olmak istemem Şirin

klip bence de gereksiz, abartılı
müziğe güven varsa görsellik (bu kadar da!) abartılmamalı bence
kenan doğulunun ve mor ve ötesinin şarkılarına çekiklen klipler çok daha güzeldi.
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPtsi Nis. 20, 2009 3:47 pm

Klibi Beğenmedim... Abartılydı Gerçekten....
Hadisenin Amacı Bence Sadece Ülke Adına Birşeyler Kazanmak Olmadığı İçin İngilizce Söylediğini Düşünüyorum....
Sertap'ın Yaptıklarının Yanında Yapamadığını Yapmak İstiyor Bence....
Ayrıca Zaten Hadise Yabancı Özentisi, Ariadna Thalía Sodi Miranda'ya Benzetiyo Kendini=)
Türkçe Söleseydi Şaşırırdım=) Ki Eğer Hedefleri Benim Dediğim Gibiyse İngilizceyle İşe Başlaması Gerektiğini Düşünmüş Olabilir...... İllada Türkçe Gerekli Olduğunu Düşünüyorsa, Dünyaya Kendini Ispatladıktan Sonra Türkçe Şarkı Yapar...
Neleri Göz Önünde Bulundurup Neye Göre İngilizce Şarkı Yaptığını Bilemeyiz Ki?=)
mlksrhn
Aktif Üye
Aktif Üye
mlksrhn

Lakap : milkinis

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptySalı Nis. 21, 2009 6:00 pm

bende kimsenin anlamasına gerek olduğunu sanmıyorum.son zamanlarda güncel olaylardan Susan Boyle mesela.onunda ne dediğini anlamadım ama bence mükemmeldi.önemli olan müzik ve ses.(bence herkes içinde mükemmeldi e u r o v i s i o n 60295 )
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPerş. Nis. 23, 2009 6:09 pm

evet ya ...
bence de muhteşemdi
bu görselliğin de önemli olmadığına bi örnek
(klip konusunda hani)
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPaz Mayıs 17, 2009 10:40 am

4. olduk ya Hh

malum harita ...

ama özellikle fransa ve ingiltre' den en yüksek puanları almamız beni çok sevindirdi çünkü bunlar siyasi kaygı taşımayan ülkeler ...
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPtsi Mayıs 18, 2009 6:49 pm

Hadise'de iyidi ama Birinci olan ülkeninde hakkını yememek lazım.Şarkıda, söyleyenin seside çok güzeldi bence.
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptySalı Mayıs 19, 2009 10:29 am

Doğruyu sölemek gerekirse Hadise'nin sesi gerçekten çok kötydü bu yüzden 4. olduğumuza dahi şükretmek lazım bence Açık Ağızlı Gülümsem
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptySalı Mayıs 19, 2009 10:50 am

GözKırpma
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 8:40 pm

ZeLiS demiş ki:
Hadise'de iyidi ama Birinci olan ülkeninde hakkını yememek lazım.Şarkıda, söyleyenin seside çok güzeldi bence.

Katılıyorum Zeliş....
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Azerbaycan’a Eurovision şoku   e u r o v i s i o n EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 8:41 pm

Eurovision’da üçüncü olarak büyük bir başarı yakalayan Aysel&Arash ikilisi diskalifiye olabilir. Azeri televizyonunun yayıncılık suçu sabit görülürse Hadise de 3. olacak.

ERMENİSTAN ulusal televizyon kanalı, 54’üncü Eurovision Şarkı Yarışması’nda, Azerbaycan’da yarışmayı yayınlayan Azerbaycan Televizyonu ‘İçtimai TV’nin Ermeni şarkının SMS numarasını kapatarak ihlal yaptığını iddia etti. Bu ihlal sonucunda Azerbaycan’da oturanların Ermenistan’dan ‘Jan Jan’ isimli parçayla yarışan İnga ve Anuş’u oylarıyla destekleyemediği ifade edildi.

RESMEN ŞİKAYET EDİLDİ

Eurovision komitesine resmi yazı gönderen Ermenistan, Azerbaycan hakkında şikayette bulundu ve yarışma kuralları uyarınca Azerbaycan’ın para cezası ile cezalandırılmasını ya da yarışmadan diskalifiye edilmesini istedi. Aysel&Arash diskalifiye cezası alırsa Hadise de üçüncülüğe yükselecek.

Yayıncı Azerbaycan televizyon kanalı seyircilerin oy kullanacağı numaraları zaten önceden bildiğini, oy kullanılacak numaraların birkaç saniye ekranda döndüğünü ve onun kapatılmasının imkansız olduğunu belirterek suçlamayı reddetti. Ermenistan, Azerbaycan’a 1 puan verirken, Azerbaycan’dan Ermenistan’a hiç puan çıkmadı ve Azerbaycan yarışmayı 207 puanla 3’üncü sırada, Ermenistan 92 puanla 10’uncu sırada tamamladı.

ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 6:07 pm

Zeynep demiş ki:
ZeLiS demiş ki:

Katılıyorum Zeliş....

Katıl bana Zeynep Açık Ağızlı Gülümsem
Mesut Güçlüer
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesut Güçlüer

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : İmkansız Aşk

MesajKonu: Geri: e u r o v i s i o n   e u r o v i s i o n EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 10:14 pm

Ses yoktu 4 . olmamış bile imkansızdı ses çok kötüydü kulaklarıma inanamadım....

e u r o v i s i o n
1 sayfadaki 1 sayfası