Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)

5 posters
YazarMesaj
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) Empty
MesajKonu: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyPtsi Mart 30, 2009 5:13 pm

aabiii, burda cips vardı nooldu..?

- yedim.

- e burda kurabiyeler vardı..?

- onlarıda yedim.

- yaa kolayı nereye koyduun?

- içtim.

- yuh be ne mide var sende! burda yarım bi çukulata var

yiyorum ona göre

- yiyemezsinkiii yaladım ben onu

- abi çay bardakları nerdee...?

- ulan bide evin kızı olucaksın, hayret bişey yaa!!!

- ya söylesenee..

- en son istanbul- ankara otobüsüne yetişmeye çalışıyodu.

-kaç otobüsüne?

- abi ojemi gördünmüü..

- ben sürüyorum şindi bidakka. kurusun rütuş yapıp vericem

-manyakmısın

-snin ojeni ne biliym ben senin ojeni...!

- ya abii fırın nasıl açılıyodu???

- açıl susam açıl diyosun açılıyo.

- saçımı kestirdim baak nasıl olmuş

- mala benzemişsin.

- yaa anne mala benzemişsin diyoo

- öyle mi dedim pardon mala hakaret etmişim..

- ya annneeee!

- baak kaşlarımı aldırdım nasıl olmuuş

- yuh alna baak Atatürk Hava limanı gibi

- böhüüüü

- ciyaaak örümceekkkk anneciimm!

- spidermanın posterini odana asarsın ama.

- abi saç kurutma makinesini gördünmüüüü

valla tost makinesiyle muhabbet ediyodu enson.

- bikerede doğru cevap ver bee

- tamam be yedim.

- bak buna inanırım işte.

- kimdi o ?

- kim kimdi?

- arayan

- ne zaman?

- demin Telefon da konustugun kimdi diyorum lafi dolastirma

- osman

- hmm. osman senin 1.90a 90 bi abin oldugunu bilio mu?

- ee bilmese de olur bence

- hmm.

- kalk yemek isit bana hadi kos kos kos firla

- ya bi gun de kendin yap bi isini ya, allahim neydi gunahim

- ne? yarin gece cikmak istemio musun?

- dolma mi tavuk pilav mi?

- kız git bana hede hodo al getir bakkaldan

- getirmem

- getir lan

- getirmem kendin al

- doverim

- dovemezsin

- doverim

- dovemezsin

- gidiklarim

- hangi bakkal demistin abi
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) Empty
MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyPaz Nis. 05, 2009 6:25 pm

Ayyy süpermiş krize girdim Açık Ağızlı Gülümsem
http://ossportal.forummum.com
mlksrhn
Aktif Üye
Aktif Üye
mlksrhn

Lakap : milkinis

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyPtsi Nis. 06, 2009 2:04 pm

valla sen inanmam diyosun ama ilk 8 i abimle benim hergün yaşadığım şeyler Lol!
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

İş/Hobiler : dolaşıyoruz boş boş
Lakap : dellli

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyPtsi Nis. 06, 2009 2:45 pm

bi abim yokk Cry

sevinsem mi yoksa Açık Ağızlı Gülümsem
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:06 pm

a.s.l.ı. demiş ki:
bi abim yokk Cry

Merak Etme Bazı İlkOkul Espirileri Ve Gıcıklıkları Dışında Varlıkları Yoklukları Bir=)
Onlarda Olmasa Abi Kavramını Ne Demek olduğunu Anlıyamıyıcaz XD
Ama Ablanın Olması Bazen Hayatını Cehenneme Çevirse de Normadel İyi Bişi =)
Küçük Kardeşide Bilmiyom Evin Küçüğü Olduğumdan XD Ama Bana Kalırsa Her Eve Bi Tane Benden Olması Gerek BENCEXD Komikk Komikk
mlksrhn
Aktif Üye
Aktif Üye
mlksrhn

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyÇarş. Nis. 08, 2009 6:57 am

hayatım ben abimi nerdeyse görmüyorum Cry
gece geliyo sabah çıkıyo böyle bi hayatı var.onuun haricinde de ya gelip 100 kere öpüyo Lol! ya da iğrenç ve soğuk espriler yapıyo Komik
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyÇarş. Nis. 08, 2009 5:34 pm

Zeynep demiş ki:
a.s.l.ı. demiş ki:
bi abim yokk Cry

Merak Etme Bazı İlkOkul Espirileri Ve Gıcıklıkları Dışında Varlıkları Yoklukları Bir=)
Onlarda Olmasa Abi Kavramını Ne Demek olduğunu Anlıyamıyıcaz XD
Ama Ablanın Olması Bazen Hayatını Cehenneme Çevirse de Normadel İyi Bişi =)
Küçük Kardeşide Bilmiyom Evin Küçüğü Olduğumdan XD Ama Bana Kalırsa Her Eve Bi Tane Benden Olması Gerek BENCEXD Komikk Komikk

bende, ben olmasam ne yaparlar diye düşünüyorum

aslında 5 çocuklu bi ailenin ortanca çocuğu olacaksın :D tam süper Artiz
ablan abin, bide küçük kız ve erkek kardeşin

hiç biri yok demezsin ... di mi?

ya da yok tek çocuk olmak daha iyi...

aslında hiç olmasak daha da ii
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyPerş. Nis. 09, 2009 9:13 pm

Tek Çocuk Olursan Evde Kavga Edecek Birini Bulamazsın Şekerr
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyCuma Nis. 10, 2009 4:21 pm

Zeynep demiş ki:
evet doğru bilgisayarın başında senin oturmanda bi haz vermez
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyCuma Nis. 10, 2009 6:04 pm

a.s.l.ı. demiş ki:
Zeynep demiş ki:
evet doğru bilgisayarın başında senin oturmanda bi haz vermez

Boş Boş Dolaşmak Bencede Haz Vermez Fakat İnsanın Mesleği Olunca Gerekli Şeylerle Uğraşınca Bilgisayardan Daha Çok Haz Verici Birşey Olamaz. Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) 547263 =)
Belki Mesleği Olmayanlar Sabah Kadar Pc Başında Kalamayabilir Ama Benim Gibi İnsanların Vazgeçilmezi. İyikide Vazgeçilmezi Bence=)
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyCuma Nis. 10, 2009 6:29 pm

Bencede Zeynep katılıyorum sana Açık Ağızlı Gülümsem Canım bilgisayarım arada bir beni delirtsede,onu camdan aşağı atmak istemsemde onu çook seviyorum Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) 734548 Komik
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyCuma Nis. 10, 2009 7:08 pm

Admine demiş ki:
Bencede Zeynep katılıyorum sana Açık Ağızlı Gülümsem Canım bilgisayarım arada bir beni delirtsede,onu camdan aşağı atmak istemsemde onu çook seviyorum Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) 734548 Komik

Adaya Götüreceğim Üç Şey Var Bilgisayarım Kulaklığım Ve Netim=)
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 4:29 pm

Zeynep demiş ki:
Admine demiş ki:

Adaya Götüreceğim Üç Şey Var Bilgisayarım Kulaklığım Ve Netim=)
Zeynep'cm farkındamısın bilmiyorum ama ilk defa bi konuda seninle fikirlerimiz bu kadar örtüşüyo Komik
@yşee
Aktif Üye
Aktif Üye
@yşee

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 5:07 pm

Evet bu kavgaları her gün abim ve bende yapıyoruss... Açık Ağızlı Gülümsem ..Ama bazen çookk zevkli olabiliyo...Abim bana en çok ona abi demediğim için kısar...İsmiyle seslenirim..."abi" o neyy yhaa...Ben abi fln demem... Açık Ağızlı Gülümsem Açık Ağızlı Gülümsem
mlksrhn
Aktif Üye
Aktif Üye
mlksrhn

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyÇarş. Nis. 15, 2009 12:41 pm

ben alışkanlıktan dolayı abi diyorum ama sinirlendiğim zamn adıyla hitap ediyorum Komikk
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

MesajKonu: Geri: Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)   Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=) EmptyÇarş. Nis. 15, 2009 7:41 pm

Admine demiş ki:
Zeynep'cm farkındamısın bilmiyorum ama ilk defa bi konuda seninle fikirlerimiz bu kadar örtüşüyo Komik

Sen Öle Diyosan, Öledir....

Kız Kardeş - Abi Diyalogları (Ben Bunların Gerçek Diyalog Olduğuna İnanmıyorum Ama Ekliyim Eğlenin=)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Öss Sistemini Nasıl Buldunuz??