Özde ÖSS-Gençlik Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özde ÖSS-Gençlik Portalı

Sessizliğin bozulduğu ve sorunların çözüldüğü tek yer...!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Proje Hakkında Yorumlar

+5
Eda
Şerife Yıldırım
Admine
hatice_bjk
ZeLiS
9 posters
YazarMesaj
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

İş/Hobiler : web programcılığı\Öğrenci
Lakap : Uzun :)

Proje Hakkında Yorumlar Empty
MesajKonu: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 20, 2009 12:11 pm

Projenin amacı ve hedefleri doğrultusunda yorumlarınızı bekliyoruz.
hatice_bjk
Aktif Üye
Aktif Üye
hatice_bjk

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 20, 2009 1:13 pm

projeyi yapan grubun içinde olmaktan ilk öncelikle çok mutlu olduğumu ve ve sonucu ne olursa olsun çok keyf aldığımı söylemek istiyorum özeleştiri yapmam gerekise biz henüz 11. sınıf öğrencileriz ve dört dörtlük olmıyıcaktır illaki ama biz bir adım attık umarım dah iy iyrlerede gelicez
Admine
Admin
Admin
Admine

İş/Hobiler : Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 20, 2009 2:51 pm

Bende Hatice gibi bu projenn bi parçası olmaktan gerçekten mutluyum.Yarışma konumuz Bilişim Teknolojilerinde Verimlilik ve biz gerçekten Öss adaylarımıza verimlilik sağlayacak bi proje yaptığımıza inanıyorum.Sonucu ne olursa olsun başta Şerife Hoca'ya sonrada projedeki diğer arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum çünkü bu projeyi hazırlarken gerçekten çok güzel vakit geçirdik. Mutsuz
http://ossportal.forummum.com
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

İş/Hobiler : Öğretmen

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 20, 2009 4:45 pm

Çok duygulandım bende sizlerle bu projede yer almaktan mutlu oldum bu arada bilegan ne zaman formu açsam her yerde admine yazıyor bende kıskandım bugün için her konuya bişeyler yazmaya çalıştım Açık Ağızlı Gülümsem
hatice_bjk
Aktif Üye
Aktif Üye
hatice_bjk

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 20, 2009 7:27 pm

Bende çok duygulandım şimdi:D
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 20, 2009 7:58 pm

Şerife Yıldırım demiş ki:
Çok duygulandım bende sizlerle bu projede yer almaktan mutlu oldum bu arada bilegan ne zaman formu açsam her yerde admine yazıyor bende kıskandım bugün için her konuya bişeyler yazmaya çalıştım Açık Ağızlı Gülümsem
Şirin Utndım şimdi
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyC.tesi Mart 21, 2009 8:47 pm

Proje içinde olmak hem çok yorucu hemde çok eğlenceli.Bize kattığı en önemli şey ise hocamızla daha çok vakit geçirmemiz oldu...Yani bu heyecanı tatmak bile bizim için iyi oldu.Zaten önemli olan katılmaktı.Hem beni projeyede götrmüyosunuz:(
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyPaz Mart 22, 2009 4:01 pm

Zeliha demiş ki:
Proje içinde olmak hem çok yorucu hemde çok eğlenceli.Bize kattığı en önemli şey ise hocamızla daha çok vakit geçirmemiz oldu...Yani bu heyecanı tatmak bile bizim için iyi oldu.Zaten önemli olan katılmaktı.Hem beni projeyede götrmüyosunuz:(
Hakediyosun ama Komik
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyPaz Mart 22, 2009 6:27 pm

Admine demiş ki:
Zeliha demiş ki:
Hakediyosun ama Komik
Saol.
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyPtsi Mart 23, 2009 8:44 am

oy oy kıyamam sana sensiz olurmu Şirin
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyPtsi Mart 23, 2009 8:53 am

Admine demiş ki:
oy oy kıyamam sana sensiz olurmu Şirin
Küstüm Cry
Eda
Aktif Üye
Aktif Üye
Eda

İş/Hobiler : Web Programcılığı/Öğrenci

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyÇarş. Mart 25, 2009 9:10 am

Bende projede olmaktan ve proje arkadaşlarımla orataya böyle bir ürün çıkarmaktan çok mutluyum.Projede emeği geçen herkese teşekkürler.(Eksikliğimiz varsa 11. sınıf olmamıza bağlayın siz 12. sınıfta görün Şirin )
Gizem

Gizem

İş/Hobiler : Bilişim Teknolojileri-Web Programcılığı

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyPerş. Mart 26, 2009 7:25 pm

projemiz gayet güzeldi benim içime son safalarda sinmişti ama hakkımız yediler Kızgın Kızgın Kızgın napalım artık sonuç olarak 17 okuldan 4. olduk bu da başarıı Açık Ağızlı Gülümsem sanırım Komikk
Admine
Admin
Admin
Admine

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 27, 2009 10:41 am

Ewt 4. olduk ama hakkımızla olduk.Çünkü jüride bizim hocalarımız yoktu Gülümseme
a.s.l.ı.
Aktif Üye
Aktif Üye
a.s.l.ı.

İş/Hobiler : dolaşıyoruz boş boş
Lakap : dellli

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 27, 2009 2:17 pm

evet :(

ama üzülmeyin zaten bu yarışmalarda torpilden başka bişey işlemiyor
yaşadığınız heyecan ve paylaştıklarınız da size bir çok şey kazandırmıştır eminim ki
ZeLiS
Moderatör
Moderatör
ZeLiS

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 27, 2009 8:32 pm

Olsun Sorry Yine de çok güzeldi Proje Hakkında Yorumlar 632864
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 27, 2009 8:52 pm

Bencede yaşanan zorluklara rağmen güzeldi farklı duygular yaşadık hep beraber GözKırpma
FETHİYE
Aktif Üye
Aktif Üye
FETHİYE

İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
Lakap : CiMCiMe

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyCuma Mart 27, 2009 9:37 pm

Bence emek verilen her şey güzel olmuştur projede olmasa bile bizim gönlümüzde birinci oldunuz... Hayatın kuralı bu yapacak bişey yok haksızlık her şekilde oluyor kimse hakkı ile kazanamıyor... Umarım bundan sonra ki projelerde hak edenler kazanır...
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyC.tesi Mart 28, 2009 11:02 pm

Siz Gönlümüzün 1.sisiniz. Orada Torpilsiz 4, Olsanız Kaç Yazar GözKırpma Artiz Proje Hakkında Yorumlar 547263 .
Okulumuz Adına ANADOLU'lar Adına Yaptığınız, Ve Katlandığınız Tüm Zorluklar İçin Teşekkürler. Proje Hakkında Yorumlar 605668 Proje Hakkında Yorumlar 605668

Türkiye Ve Diğer Türk Devaletleri Sizi Destekliyor Artiz
(Bu Arada Eski İmzamı Tekrar Koyabilirim Herakde Proje Bittiğine Göre Deemi Hocam Soru Şirin )
Şerife Yıldırım
Moderatör
Moderatör
Şerife Yıldırım

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyPtsi Mart 30, 2009 5:11 pm

Zeynep sen bilirsin imza konusunda proje için de herkesin katkılarından dolayı teşekkürler. Broşür hazırlamadaki katkından dolayı da sana ekstra bir teşekkür daha ayrıca forma olan katkından dolayı da bir teşekkür daha.
Zeynep
Administratör
Administratör
Zeynep

Lakap : Kıvırcık

MesajKonu: Geri: Proje Hakkında Yorumlar   Proje Hakkında Yorumlar EmptyPtsi Mart 30, 2009 5:32 pm

Şerife Yıldırım demiş ki:
Zeynep sen bilirsin imza konusunda proje için de herkesin katkılarından dolayı teşekkürler. Broşür hazırlamadaki katkından dolayı da sana ekstra bir teşekkür daha ayrıca forma olan katkından dolayı da bir teşekkür daha.

İmza Konusun Artık Özgürüm Proje Hakkında Yorumlar 632864 Proje Hakkında Yorumlar 632864 Proje Hakkında Yorumlar 632864 (Ama Şimdi Tam Arkamda Annem Var Upload Edemem Tekrar Zaten Ondanda Canım Sıkıldı Riri'le İlgili Koyucam Bi Tane=) [Heyecan Yaptım=]

Ayrıca Teşekküre Gerek Yok Sizinkilerin Yanında Hem Hiç Bişiydi Hemde Yapılması Gereken Bi Vazifemdi Proje Hakkında Yorumlar 547263 Artiz (Vazife Zaten Yapılması Geeken İş Anlamına Geliyo Ya Neyse Dil Çıkaran Gülümsem =)

Proje Hakkında Yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Proje Fotoğraflarımız
» Merak Edenler İçin Siteden Fotoğraflar(Anasayfa,Butonlar...)
» Proje Boyunca Neler Yaptık??
» ::.Yazıcılar ve Tarayıcılar.::
» Web Camlar Hakkında Genel Bilgi